Środa
30.10.2013
nr 303 (3013 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Ludzie przeciw myśliwym facebook  (NOWY TEMAT)

Autor: MAUZES  godzina: 20:58
Zachęcam kolegów do obejrzenia, przeczytania, a przede wszystkim refleksji! Poniżej dwa komentarze: "MYŚLIWI DOPROWADZILI DO ZAMKNIĘCIA NASZEJ STRONY "NIENAWIDZĘ MYŚLIWYCH" PRZECIWSTAWMY SIĘ !!! NIE ZAMKNĄ NAM UST ! BĘDZIEMY UJAWNIAĆ PRZESTĘPSTWA MYŚLIWYCH" "co do myśliwych???nie da się ich wyeliminować oni będą zawsze.Trzeba natomiast wyeliminować patologię z ich środowisku.Najlepiej będzie kiedy oni sami się za to zabiorą"

Autor: OIOM  godzina: 21:23
Łooooooj Stasiu – dyna dyna u cha cha . I ty też tam walkę z PZŁ prowadzisz . No popatrz ktoś skopiował twoje komentarze z www. łowieckiego …. cytat ; ''NIE ZAMKNĄ NAM UST ! BĘDZIEMY UJAWNIAĆ PRZESTĘPSTWA MYŚLIWYCH" Co do myśliwych???nie da się ich wyeliminować oni będą zawsze.Trzeba natomiast wyeliminować patologię z ich środowisku.Najlepiej będzie kiedy oni sami się za to zabiorą" Ja jedynie dodam...... z pomocą diecezji Gdańsko / Lubelskiej

Autor: MAUZES  godzina: 21:41
Kol. Oiom proszę Cię po raz drugi o mały wysiłek...! Wejdź - zobacz - przeczytaj! Wtedy wymienimy kilka zdań! W tej chwili to strata czasu! Ps. Mylisz mnie kolego, ale to dla mnie zaszczyt jeśli chodzi o Kolegę walczącego z lumpami łowieckimi,a nie z PZŁ !

Autor: MAUZES  godzina: 21:54
"Naszą misją jest zmienić odbiór społeczny działalności myśliwych. Uważamy że jest to środowisko zdeprawowane i korzystające z niezasłużonych przywilejów. Ilość przypadków łamania prawa przez członków PZŁ, wynikających bezpośrednio z działalności w tej organizacji jest porażająca. Zbieramy te informacje , katalogujemy gdy nadejdzie czas złożymy wniosek do prokuratury w którym wykażemy że działalność PZŁ może mieć znamiona grupy przestępczej. Dzisiaj mamy udokumentowane ponad 200 przestępstw dokonanych przez członków PZŁ na które PZŁ mimo wiedzy o nich nie zareagowało . Tylko tak dalej panowie"[źródło:Ludzie przeciw myśliwym facebook]

Autor: OIOM  godzina: 21:55
Cytat ; Kolegę walczącego z lumpami łowieckimi,a nie z PZŁ !Dokładnie ta walka brzmi jak ten Lumpenproletariat Blues trzy chwyty na trzech strunach . (www.youtube.com/watch?v=G1vTqKxtDfo)Sprowadza się do mądrości '' PRECZ Z KOMUNĄ '' Cytat ; Dzisiaj mamy udokumentowane ponad 200 przestępstw dokonanych przez członków PZŁ na które PZŁ mimo wiedzy o nich nie zareagowało . Tylko tak dalej panowie" Ad... Przefaksuj na tą stronę co podałeś a nie farmazoń o reakcjach .

Autor: MAUZES  godzina: 22:21
kol. Oiom nie jest moim zamiarem pogrążać Nas! Przeciwnie po to założyłem ten wątek! Na marginesie "atakowani" są również koledzy myśliwi - miłośnicy czworonogów! Ps. Aby połączyć się z użytkownikiem Ludzie Przeciw Myśliwym musisz być zarejestrowany na Facebooku ! Na marginesie 6.282 osoby lubią to · 2.721 osób o tym mówi!

Autor: Jurekel  godzina: 22:43
Chyba o to chodziło, wielu będzie zadowolonych. Mnie osobiście to jest obojętne, sami doprowadziliśmy do tego, a Łowieckiemu możemy tylko podziękować. Wielu z Kolegów powinno być aktywnymi użytkownikami tamtej strony i zamieszczać tam swoje wpisy. Teraz może przyjdzie refleksja jakich słów się używa w publikacjach o naszych wewnętrznych problemach. Jak szafuje się słowem i oskarżeniami, nigdy nie zgodzę się , że jest to dziennikarstwo informacyjne. OIOM już dawno o tym pisał i przestrzegał.Mam nadzieję , że nasi przeciwnicy wezmą przykład z najaktywniejszych i będą ich cytować, a senator Gorczyca ich poprze wraz z Towarzystwem Świętego Huberta. Potem to już tylko spotkanie z Prezydentem i polskie myślistwo zmieni oblicze. Jestem Wam bardzo wdzięczny, za walkę z PZŁ jako organizacją. J.

Autor: MAUZES  godzina: 23:08
Ad. Jurekel Przez bezczynność i przymykanie oka na draństwo i patologię w Naszej organizacji Jurekel i podobnym do Ciebie - dziękuję ! - proszę nie udawaj niewidomego! Co zrobiłeś dla oczyszczenie patologi w PZŁ? Dotyka Cię co piszą na łowieckim? Twoi ziomki są opisywani? Czy o Tobie piszą? Jak na razie to cytowani są wyrzuceni z portalu łowickiego, którzy piszą gdzieś na niszowym! Także pełne uznanie dla redakcji za słuszne reakcje/decyzje, które szkodzą Nam- myśliwym!

Autor: Jurekel  godzina: 23:13
MAUZES- o mnie piszą, działaczu PZŁ, który tu ma dyżury i przymyka oko, bla, bla, bla, bla J.

Autor: MAUZES  godzina: 23:37
Autor: MAUZES Data: 30-10-13 23:08 Jak na razie to cytowani są wyrzuceni z portalu łowickiego, którzy piszą gdzieś na niszowym! Także pełne uznanie dla redakcji za słuszne reakcje/decyzje za wywalenie z portalu tych, którzy szkodzą Nam- myśliwym! Ad. Jurekel Jakbyś zapoznał się z treścią zamieszczoną na facebooku to byś zarzuty swoje kierował do działaczy PZŁ, a tak to rzeczywiście z twojej strony ble ble ble.

Autor: Jurekel  godzina: 23:41
Najlepiej zaprotestuj i napisz do mnie Jurek LI.