Piątek
21.08.2015
nr 233 (3673 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Nieczysta gra w Sejmie

Autor: hunter26  godzina: 02:35
Kol. PAMPALINI2, W moim Kole jest podobnie jak piszesz. Mam tez wielu Kolegow mysliwych spoza mego Kola I nie znam ani jednego ktory chcialby "rozwalenia" PZL. Dlaczego? Jest im po prostu dobrze z tym co maja. Polityka lowiecka ich nie interesuje. Sa to ludzie w roznym wieku, roznych zawodow, zroznym wyksztalceniem, z bardziej lub mniej zasobnym portfelem I nie mysle aby wszyscy oni lacznie ze mna byli takimi glupcami I nie dostrzegali jedynie slusznych prawd objawiaqnych chocby tu na tym forum. Zgadzam sie rowniez z cala reszta tego co napisales. "Obronca modela" , bardzo ciekawe I poetyckie okreslenie. Uwazam jednak ze malo trafione, chocby dlatego ze PZL obroncow nie potrzebuje. Nic mu nie grozi, przynajmniej nie w najblizszym czasie. Pozdrawiam tych za I przeciw. DB

Autor: kujawiak pomorski  godzina: 05:51
Pampalini i Hunter napisali to samo co mi po glowie chodzilo... Chcacy zmian to dosłownie promil w PZŁ.... Tak naprawdę za ok 1000zł mozna sie napolować do woli....i to większości pasuje. U mnie z 85% nie wie ze jest łowiecki...i zyją..

Autor: azil II  godzina: 10:41
" Tak naprawdę za ok 1000zł mozna sie napolować do woli....i to większości pasuje." za 1000 zł......... (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=bFOq-FpzJtw) Otóż w I kwartale 2015 r. rząd zwiększył zadłużenie naszego kraju aż o 26,5 mld zł! A to oznacza, że dzienny przyrost długu wyniósł 294 mln zł! (wpolityce.pl/polityka/258236-kopacz-straszy-druga-grecja-niech-nie-udaje-greka-to-pod-rzadami-platformy-polska-gigantycznie-sie-zadluza-z-sejmu-wziete)

Autor: azil II  godzina: 11:11
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Kal.30-06  godzina: 15:46
Teorie niektórych na temat likwidacji PZŁ , mają wiele wspólnego z działaniami pewnej partii ( chyba ZCHN ), odnośnie wycofania prasy porno z kiosków . Jak przychodzi dziadek do kiosku po fajki i widzi cycki młodej laski na wystawie to się strasznie gorszy i z tej złości przespiesza mu pikawa . Aby zachować zdrowie niech sie dziadek nie gapi na cycki niech kupi , lub nie fajki i wraca do domu . Jeżeli komuś nie pasuje model , niech znajdzie sobie inne zajęcie np pokrewne wędkarstwo , lub niech wali na Białoruś na dziki itp . Mam niewątpliwą przyjemność polowania od 33 lat . I powiem wszystkim Arturom itp , żę za tzw komuny to dopiero był porządek i przestrzeganie prawa , etyki . W tamtym czasie polowali ludzie , którzy byli na stanowiskach , oraz prości robotnicy i chłopi . Nie było takiego rozwarstwienia jak dzisiaj . Kto ma kase ten ma wszystko . To tzw demokracja wprowadziła w szeregi myśliwych , nowobogackich kłusoli , strzelających zwierzynę w okresie ochronnym , czy też płową na karmowiskach i często w nocy . tzw Kacykowie bali się komitetu PZPR i starali się nie podpadać nikomu . Dzisiaj nikt się niczego nie boi i kto ma większą kasę ten jest mocniejszy . 90 % myśliwych wspólczesnych nie przeczytało Statutu PZŁ czy też regulaminu polowań. Wielu nie zna okresów ochronnych , podłowczy w moim kole wystawia odstrzał waż ny od 1.04 do 30.09 , gdzie wszystkim wpisuje kozę i koźlaka . I Panowie z tą ciemnotą i cimnogrodem trzeba walczyć a nie z modelem . Bo model jest dobry tylko ludzie są do wymiany . A o rolników się nie martwmy , oni doskonale dają sobie radę i garną kasę z każdej strony .

Autor: azil II  godzina: 16:08
"tzw Kacykowie bali się komitetu PZPR i starali się nie podpadać nikomu." Masz rację. Trzęśli ze strachu ............ podprowadzający kacyka ......... Te twoje kacyki to chyba te które podprowadzali w stosunku do tych którzy mieli zakazane w tym czasie się pokazywać w lesie......, bo te z komitetu najniższej rangi to się trzęśli ale ze śmiechu z elit ("kołowych" kacyków) ich obsługujących.........