Czwartek
31.03.2016
nr 091 (3896 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Druk nr 372

Autor: Radek Mazur  godzina: 10:37
Artur a kogo Ty z PZŁ uważasz za nie szkodnika? Bo po Twoich postach i wypowiedziach to chyba nikogo :-)

Autor: Artur1234  godzina: 10:57
Radku Mazurze, pan Szyszko dla mnie nie tyle jest członkiem PZŁ, ile od lat temu PZŁ-owi, a dokładnie rzecz biorąc jego włodarzom, niezmiernie sprzyja. Sprzyja jako poseł kilku kadencji Sejmu RP, sprzyja jako kilkukrotny minister właściwy do spraw środowiska. Dla pana Szyszki polski model łowiectwa na całym świecie jest podziwiany jako wzorowy (klik (forum.lowiecki.pl/read.php?f=21&i=87381&t=87381)), więc o czym z nim rozmawiać? A może inaczej - po co w ogóle tyle huku ostatnio wokół łowiectwa w Polsce (dwa wyroki TK, kilka projektów ustaw nowelizujących ustawę Prawo łowieckie), skoro (według niego) jest tak dobrze? Sam sobie odpowiedz.

Autor: Radek Mazur  godzina: 16:58
Tak mi się Kolego Arturze wydaje że Tobie było jest i będzie zawsze źle... :) Może nie poluję długo bo od 2007 roku ale jakoś nie zauważyłem żeby było źle...Ba nawet myślę że jest dobrze, a problemy sobie częstokroć sami wprowadzamy... Zmiany muszą być bo nas UE ciśnie, ale myślę że damy radę...

Autor: Artur1234  godzina: 17:02
"Ba nawet myślę że jest dobrze, a problemy sobie częstokroć sami wprowadzamy...". Jak najbardziej masz rację :-))), chociaż pan Szyszko idzie nawet dalej, gdy twierdzi, że polski model łowiectwa na całym świecie jest podziwiany jako wzorowy. Rozumiem, że podzielasz jego pogląd w całej rozciągłości?

Autor: 28rafal  godzina: 17:50
Radek Mazur,,,,nie przejmuj się brakiem możliwości niezauważania. Niektóre modele wyprodukowano bez tej nowoczesnej funkcji.

Autor: Radek Mazur  godzina: 18:30
Czy polski model łowiectwa na całym świecie jest podziwiany jako wzorowy nie wiem bo nie poluję za granicą i raczej nie mam kontaktu z myśliwymi zagranicznymi. Wiem co jest tu i teraz...

Autor: xMateusz  godzina: 19:17
Czyli wiesz niewiele.