Piątek
03.11.2017
nr 307 (4478 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Pasowanie?

Autor: RR-11  godzina: 10:22
Media społecznościowe zostały po to wymyślone i wprowadzone w życie aby uprościć zbieranie informacji o nas po to by potem je odpowiednio wykorzystywać. A jak się temu opera to dostaje system operacyjny maszyny (komp, smart-f., tabl, LODÓWKA i TV, SAMOCHÓD - TAK TAK najnowsze też !!) oraz inne oprogramowanie (np. przeglądarki int.), które zbierają inf. i robią to za nas bez naszej zgody i wiedzy. Wiecie, że są takie firmy, które zabraniają mieć konta na portalach społecznościowych - to są ci, którzy wiedzą co to za syf, czemu służy i to, że tam nie można się ukryć choć pozornie masz zabezpieczenia i rzekomo to Ty decydujesz o dopuszczaniu "znajomych" do swoich danych. Kto tego nie rozumie jest SKOŃCZONYM......(tu można wstawić dowolny niecenzuralny epitet). Normalni ludzie omijają te FB, IG itp szerokim łukiem a oprogr. odpowiednio blokują.

Autor: czif  godzina: 10:27
Przestańmy w ogóle polować. Każdy bowiem akt tego procederu wiąże się z zabijaniem, krwią i użyciem broni. Niby dlaczego mamy się wstydzić naszych tradycji i ich nie kultywować? To jakiś absurd, że z takiego nic nie znaczącego faktu pomazania farbą wywołuje się wielką burzę ...i jeszcze nakręca to Rzecznik PZŁ, która tak ochoczo ćwierka, że ORD już wszczął postępowanie. A ja tylko pytam się: niby jaki zarzut ma być postawiony myśliwym, aktorom z filmu? Z naruszenia zasad etyki? Z naruszenia wizerunku PZŁ? To wszystko aż nadto dęte i naciągane i przed OSŁ się nie ostanie. ORD powinien odmówić wszczęcia a jak wszczął to szybko umorzyć, żeby nie robić pośmiewiska wśród braci łowieckiej. Jeżeli wszczął z tzw polecenia, to niech się już martwi jak to przed OSŁ obroni, bo każdy średnio rozgarnięty obrońca uwali przed sądem taki dęty wniosek oskarżycielski. Pozostaje jedynie sprawa wyczucia smaku i przekazywania takich rzeczy do sieci, tyle że te sprawy nie należą do jurysdykcji sądownictwa łowieckiego.

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 12:14
Coś mi się wydaje że wypowiedzi harcowników wsparte są kijem od miotły. Tak naprawdę to nikt z nas nie wie, o co ten cały rwetes. Widział ktoś to nagranie w oryginale czy opieracie się na jakimś zamazanym foto. Ten ‘’obrządek ‘’ gdyby był dokonany z właściwym dla tradycji rytuałem nie budziłby żadnych medialnych emocji, bo jak się ‘’ namaszcza ‘’ już tu poprzednicy napisali. Za to, gdy jakąś łowiecka satrapa macza łapę w farbie i maże gębę druhowi z kniei przy okazji jego też koledzy w sposób prostacki coś komentują to, o jakiej tradycji tu - szanowne koleżeństwo pisze.

Autor: Zbyszek  godzina: 13:25
Mnie natomiast bardzo interesuje następujące zagadnienie, a mianowicie wszystko co złe i dotyczy łowiectwa ma miejsce wokół Wrocławia negatywny przekaz ma miejsce we wszelkiego rodzaju mediach.

Autor: Lesław  godzina: 14:22
Zbyszek, a mnie się zdawało że, wokół Lublina .... Bo o Wrocławiu to rzadko kiedy słychać, no chyba że ktoś się fascynuje kłamczuszkami z wrocławianie przeciw myśliwym.

Autor: Giwera  godzina: 18:53
opinia z tv regionalnej (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=AfhO01OHt8c)

Autor: Kulwap  godzina: 19:12
Pod warunkiem, że OSŁ będzie uczciwy i nie sterowny! Takiego jeszcze nie spotkałem.