Wtorek
14.11.2017
nr 318 (4489 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Pasowanie?

Autor: ULMUS  godzina: 13:20
Jest różnica. Byli tak zdeterminowanie w obronie swojej "tradycji" że dzisiaj już nie możesz powiedzieć że ci się to nie podoba. Legalnie zakazane :) Nie bali się, nie chowali po krzakach. Stanęli okoniem . Można ? Można, mimo że większości się to nie podoba. Znasz myśliwego który jest prezydentem miasta jtylko dla tego że jest myśliwym ? Na pewno nie znasz. A przynajmniej jedno miasto w Polsce ma prezydenta tylko dla tego że "latał z kutkiem". Determinacja, odwaga i konsekwencja. Nie tchórzostwo i ucieczka. Czasy nieustającej narracji wstydu wobec tego co ktoś powie i tego co się robi wbite do głowy pokoleniom do 1990 roku kończą się. Ludzie cenią odważnych, zdeterminowanych. Szukają liderów i przywódców . :) TO dobrze :)

Autor: vince  godzina: 17:44
ULMUS; Dlaczego wiec nie respektujesz tych, ktorzy mieli odwage I staneli tak samo jak ci z kutkami I powiedzieli NIE do twojego lowiectwa: dalo sie? – dalo. Moze zastanow sie najpierw co tak naprawde sie Tobie nie podoba. Czasem dobrze jest isc na kompromis. Sam poluje juz wiele lat I staram sie nie wywolywac wilka z lasu: - Nie smaruje nikogo farba - Nie nagrywan zadnych scen z polowania - Nie prezentuje zadnych krwawych zdjec na FB I innych mediach - Nie woze przez srodek miasta rozerznietego dzika na dachu mojego samochodu - …….itd. Jednym slowem szanuje odczucia innych. Pozdrawiam, Vince

Autor: gravling  godzina: 22:06
-vince-i tak trzymaj.Gdyby X lat temu ktoś zrobił zdjęcie z pasowania,nawet podobne{raczej niemożliwe},to i tak zobaczyłoby je niewielkie grono znajomych czy rodziny.Obecnie-fotografujący czy publikujący nie zdają sobie sprawy z konsekwencji tego,co robią.Życie.