Niedziela
28.01.2018
nr 028 (4564 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: NAGŁE ODPRAWY

Autor: kompot z rabarbaru  godzina: 07:55
Czy mam rozumieć, że po zmianach nie bedzie picia za pieniadze skladkowe mysliwych ? Czy reformatorzy cieszący sie z nadchodzacych zmian mogą nam to obiecać ? :):):)

Autor: pasat  godzina: 08:13
Kolego Piotrze Gawlicki, skierowałeś w moją stronę taki oto tekst: cyt. "Kolego pasat, bierzmy odpowiedzialność za swoje słowa, cytuję Kolegę: ..... przyjmuję, że rocznie takich narad było tylko 8 /1 co1,5 miesiąca / przyjmuję, że na jednej naradzie piło tylko 25 chłopa...... A co do stwierdzenia: ....Spotkania towarzysko - służbowe po, to już inna sprawa i wypić jeżeli chcą to mogą.... Jak najbardziej, tylko wtedy pije się za swoje, a nie za moje," Niejako uczepiłeś się słowa "narad". To jak mniemam w KŁ którego byłeś prezesem (szacun za działalność), nigdy, ale to nigdy w czasie polowania nie było posiłku, ani też np. ogniska po. Może jednak był? Czy w kalendarzu polowań zbiorowych, był wpisany termin polowania, czy też może termin posiłku?? Czy idąc na to polowanie, obwieszczałeś Swej z pewnością wspaniałej małżonce - idę na polowanie, czy też idę na ognisko w czasie lub po polowaniu? To i dalej dopytam - za czyje pieniążki kolega napychał swój szlachetny brzuszek w czasie przerw w polowaniu? Smakowała kiełbaska, bigosy, gulasze czy co tam jeszcze jadłeś za nie swoje? Czy zapytałeś członków koła, którzy byli w tym dniu nieobecni na polowaniu, czy życzą sobie byś się objadał za ich pieniądze? A co z imprezami typu, Hubert, spotkanie opłatkowe itd. Też nikt niczego nie jadł i nie pił na tzw. "krzywy ryj"??? Pewno nie, bo pewno takich spotkań nie było. To może, chociaż wspólnie budowaliście jakąś ambonę, paśnik, może uprawa poletka a po niej ognisko z kiełbaską i popitką, też kupioną za kasę koła? Jaka to niby różnica, czym za darmochę napchałeś swój szlachetny kałdun - wódką, herbatą czy golonkiem? Ważne, że nie za swoje prywatne! Zaprawdę podziwiam Cię za niezłomność! Ja tak mocny na duchu nie jestem i czasami wypiję np. kawę, czy herbatę którą zakupiło Koło do domku myśliwskiego. Ba, powiem więcej będąc w domku myśliwskim korzystam z prądu, gazu, wody jak i drewna do palenia w kominku i Wiesz co? Nic za to nie płace. To też za nasze, a nie za moje prywatne! U Ciebie w Kole jest inaczej??? Więc Wielce szanowny Kolego Piotrze, albo się ma zasady, albo nie. Jeżeli je masz, to stosuj je do wszystkich, w tym do siebie! Moim skromnym zdaniem Kolego, pociskasz nam tu kit! Ps. Po pierwsze primo Przy okazji i dla jasności: - ja tej wódki, czy tam innych trunków z ZG czy ZO nie piłem i jak mniemam, Ty pewno też nie, choć jako Prezesowi, było Ci do tego bliżej. Po drugie primo wybacz, że tekst odrobinę ad persona, ale Ty w stosunku do mnie, postąpiłeś dokładnie tak samo!

Autor: pięta  godzina: 10:42
A tak już całkiem na marginesie bo widzę ,że stoi WAM w gardle ta rzekoma gorzała z jakiś tam narad pytanie do Pana Piotra Gawlickiego czy Pan jesteś jeszcze prezesem KłCietrzew w Gdański a jeśli nie to od kiedy pytam bo pojawia się tam w składzie osobowym jakieś inne nazwisko prezesa ? Czy to jakaś pomyłka w tekście?

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 11:44
Od 15 lipca 2017 przestałem być prezesem koła po rezygnacji ze stanowiska, wraz z całym zarządem, opisanej szczegółowo (www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=404) w dzienniku i portalu ŁOWIECKI.

Autor: pięta  godzina: 14:10
No i to jest odpowiedź kiedyś trzeba dać szansę innym....porządzić Zastanawia mnie tylko to czy ta rezygnacja wynikała z tego ,że życzyli jej sobie członkowie koła czy tak dobrowolnie zarząd ustąpił? . Coraz trudniej jest rządzić...ludźmi mawiał mój p5rzyjaciel Przepraszam ,ze poruszam tu takie tematy ale ...takie dymisje całego zarządu w ostatnim okresie czasu nie są już rzadkością . I pomyśleć co to będzie jak posłowie zatwierdzą te nowe prawo łowieckie z tymi zapisami kto może a kto nie piastowac funkcje się dopiero będzie działo i znowu człowiek się bedzie musial "przyzwyczajać " do nowych twarzy pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź DB