Piątek
09.02.2018
nr 040 (4576 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Pensja Łowczego Krajowego

Autor: tomek_al  godzina: 07:40
baca1051, Nun - nic dodać nic ująć w temacie. Jest to trafne podsumowanie całej sytuacji :)

Autor: WIARUS  godzina: 08:30
I G O R - ciekawość to pierwszy stopień do piekła! Tylko niektórzy mówią, że do wiedzy! Dedukuj! A gdyby - wyrównasz albo dołożysz? Przy okazji trochę poczytaj (www.infor.pl/prawo/zarobki/zarobki-i-prawo/324220,Wysokosc-wynagrodzenia-to-informacja-poufna.html) Może jeszcze ten artykuł (dziennik.lowiecki.plhttps://www.poradyodo.pl/dane-osobowe-a-informacja-publiczna/dane-o-wynagrodzeniu-pracownika-czy-mozna-je-udostepnic-7802.html) Zaspokojenia ciekawości życzę i proszę przestać być nachalnym oraz bezczelnym w swych oczekiwaniach.

Autor: Włodas  godzina: 12:07
Stachu...proste wyjście...oddaj każdemu znajomemu, czy koledze po te 2 zeta i choć trochę zaspokoisz rozczochraną siwizne, że nie rujnujesz kilku kumpli.....hmm !!??? Jestem pewien, że każdy w kolegów "ciekawskich", jak zobaczyłby gościa jadącego furą za kilka stówek, nie pomyśli, że dobrze gość zarabia, tylko...ten to dobrze kombinuje...??? Mamy to w genach, tylko, że niektórych geny pażą, innych nie rajcują.

Autor: pasat  godzina: 12:28
Coście się tej fury tak uczepili. Przecież nie kupił, tylko dostał. To było tak. Szedł sobie jakiś bezdomny myśliwy Nowym Światem i zobaczył siedzibę PZŁ. Wszedł do środka i darował furę "szefowi". Tak się nieszczęśliwie złożyło, że wychodząc poślizgnął się na schodach, uderzył głową i chwile potem zmarł. To w Polsce częste zdarzenie i jeszcze się taki nie urodził, który śmiałby podważyć tę wersje zdarzeń.

Autor: Nun  godzina: 13:05
Uczepili się bo zazdroszczą ja mam służbowy samochód za 150 000 zł a taką szychą nie jestem i co kradnę ??? bo mam ??? DB