Środa
14.02.2018
nr 045 (4581 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Kult Diany Piotrowskiej

Autor: tomek_al  godzina: 10:54
zgadzam się z mnjn Absolutnie nie z każdym można a nawet nie z każdym trzeba się dogadać. Jak widzicie możliwość konsensusu- przestaniemy polować i ok? Tu nie ma spotkania w połowie, dla nawiedzonych jest tylko jedna opcja- wdeptanie nas w podłogę.

Autor: Lesław  godzina: 13:40
A mnie się zdaje, że Stanisław Pawluk nie za to co pokazuje i co sugeruje dostał pisemko od prawnika. Bardziej stawiam na jego "rzeczowe" wypowiedzi dotyczące konkretnie tej osoby zamieszczane na forum. Ale to nie moje małpy i nie mój cyrk. Dialog wymaga ustępstw z obu stron, a nie tylko z jednej. Jakoś nie widzę tego typu dialogu z osobami które śmią mieć inne zdanie jak redaktor, tylko jedna śpiewka cały czas - kłamiesz i mataczysz. jest to już po prostu nudne.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:46
Tobie się wiele "wydaje". Niestety nie sprawdza się to w realu. Tak jak i powyższe "wydawanie". Ps. Zanim kolejny "kłamca i matacz" zechce swoim "wydawaniem" zaczarować rzeczywistość proponuję poczytać treść oryginalnego pisma w załączniku.

Autor: jacekl  godzina: 15:36
Konferencja zamknięta, to poprosimy finansową bezstronność PZŁ. Jeżeli choć patronatem PZŁ konferencja była wywyższona to ta Pani może oglądać Pana Stanisława plecy, niestety. Jakiż to rzecznik PZŁ, tajemniczy ? to może do Sądu nie pójdzie na wezwanie ? jak koło ZLOT umieściło tą persone jako czynnie zaangażowaną. Ta Pani rzecznik powinna wszędzie pchać się i kreować zaniedbania związku, tylko po co jak dni są policzone.

Autor: NowaEra  godzina: 16:01
No cóż nigdy nie byłem zachwycony wypowiedziami DP, ale te wezwanie to jest tak głupie, że aż śmieszne. Szkoda słów, żeby to komentować.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 16:31
Dla jasności: - Organizatorem "imprezy" była Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego a nie PZŁ czy Diana Piotrowska. - Konferencja była otwarta o czym zapewnił nas Rektor SGGW w odpowiedzi na wniosek akredytacyjny - Konferencja była publiczna - Celem Redakcji było dostarczenie (rozpropagowanie) materiałów z konferencji zwłaszcza, że z materiałów publikowanych wynikało, iż dostarczy ona recept na poprawę wizerunku myśliwych i leśników - Od rektora SGGW dostaliśmy pismo zawierające przyzwolenie (ba! nawet zachętę) na uczestnictwo i nagrywanie dla celów medialnych Do chwili obecnej pozwu nie dostałem a szkoda! Była by kolejna okazja do wykazania braku profesjonalizmu i szkodliwej działalności rzeczniczki prasowej PZŁ Diany Piotrowskiej.