Czwartek
08.03.2018
nr 067 (4603 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: STRAJK!!?

Autor: marcino  godzina: 19:50
Polski sejm uznał, że polowanie jest czymś złym i od tego zła trzeba chronić dzieci. To jest skandal. W związku z faktem, że 1) i tak idą ciężkie czasy - o ile wejdzie w życie zmiana odnośnie szacowania szkód - istnienie kół będzie pod znakiem zapytania, nie wiem czy ktoś zechce zasiadać w zarządzie koła zagrożonego likwidacją 2) PZŁ utraci podmiotowość - więc nie wiele ma już do stracenia 3) ASF jest na tapecie i jest to nasz argument przetargowy 4)..... 5).... to PZŁ powinien stanąć na czele strajku i: 1) Wszem i wobec nawoływać do wypowiedzenia umów dzierżawy - to jedyna droga żeby nie płacić za szkody wyszacowane przez sołtysów 2) Opracować nasze postulaty i reprezentować polskich myśliwych w negocjacjach z rządem 3) Zagwarantować, że reformatoro-cwaniaki nie wykorzystają faktu wypowiedzenia umów dzierżawy co atrakcyjniejszych obwodów łowieckich. Jednym z postulatów powinno być przywrócenie stanu dzierżawy obwodów do sytuacji z przed strajku. Skoro polowanie jest złe to zobaczymy jak będzie bez polowania.

Autor: karlik  godzina: 20:10
Marcino- strajk tak, ale musi być dobrze przygotowany i to na wszystkie możliwe konsekwencje. Też uważam, że obecnie nie ma już chyba na co czekać, bo ani Senat ani prezydent palcem nie kiwną w naszym kierunku a dalej będzie już tylko gorzej. Jak teraz się nie postawimy, to za 2 lata nie będzie już czego bronić! DB

Autor: Jarecek  godzina: 20:34
Ano trzeba się za to wziąć solidarnie .

Autor: Manlicher 308w  godzina: 20:40
A jak rządzący się wku.... i zdelegalizują całkowicie PZŁ to karlik,Jarecek weźmiecie za to pełną odpowiedzialność???

Autor: karlik  godzina: 20:49
Jarecek- no to znak graficzny strajku już mamy. Pierwszy krok zrobiony;)

Autor: Manlicher 308w  godzina: 20:53
Tylko pierwszy, żeby nie był ostatnim! Jak chcecie za TW Kazimierza położyć na szali cały PZŁ to próbujcie? Z życia z szantażystami się nie negocjuje !!!

Autor: bykowaty  godzina: 20:56
Strajk! i uszczelnić koło co by jakieś gamonie się nie wdarły...

Autor: Jarecek  godzina: 21:00
No i jak zwykle w tym kraju większość osr.... na samo hasło Strajk , dlatego tak mamy i jesteśmy parobkami Europy i koncernów . Oby tak dalej . Połowimy ryby ja nie mam z tym problemu żadnego , brakuje wam mięsa czy jaj ?

Autor: Jarecek  godzina: 21:08
Jest nas 110000 + każdy ma Rodzinę i znajomych więc będzie lekko po 800000-1000000 i co myślicie że to nie jest wyborca ? , trzeba posprzątać ten twór Rządzący w naszym kraju i powołać własny naprawdę mamy szansę uwierzmy w to a jak któraś władza nie będzie liczyła się z 1 mln głosów to musiała by być gorzej niezró......... od obecnej . Nazwijmy się Przyroda i Sprawiedliwość a co nie wolno ?

Autor: Leonsjo  godzina: 21:20
Manlicher308 Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!

Autor: GP  godzina: 21:26
Jezuitów k.....a zatrudnią nas jedynie do naganki.

Autor: Manlicher 308w  godzina: 21:26
Leonsjo Manlicher jest za strajkiem proszę was nas zróbmy strajk!!!

Autor: kriss/sieradz  godzina: 21:28
Uprawnień nie zabiorą bo nadała je państwowa komisja egzaminacyjna i faktycznie jeżeli nie staniemy teraz murem to może być różnie a Kół. Manlicherowi 308 W dziękujemy

Autor: Manlicher 308w  godzina: 21:31
http://vod.gazetapolska.pl/17738-korespondent-bryan-caly-film-dokumentalny-hd-lektor-pl