Czwartek
08.03.2018
nr 067 (4603 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Kto jak głosował?

Autor: Manlicher 308w  godzina: 08:07
PIS jako jedyna partia po 90 roku robi należyty porządek. Rozwala stare układy ,zamyka cwaniaków i złodziei którzy dorobili się nielegalnie fortun na RP. Zwykli ludzie to widzą i popierają!!! Złodziei i bandytów miejsce jest w więzieniu.

Autor: Nun  godzina: 09:12
Tylko prosty lud wierzy w PIS tacy sami przekreciarze jak i wszyscy inni ,tylko ich afery ujrzą światło jak zostaną obaleni i wyzwolimy Polskę od dyktatury :) chyba ,że zdążą rozmontować państwo bo szybko to im idzie :)

Autor: Manlicher 308w  godzina: 09:23
PIS w porównaniu do swoich poprzedników to dziewica orleańska!!! Tylko PIS zrobi zasłużony porządek w skorumpowanym i rozkradzionym Państwie POLSKIM!!! Prosty lud to widzi i popiera w 50%. Nadchodzi sprawiedliwość dziejowa i ludzka! PIS będzie długo przy władzy. A Polska stanie się wolnym ,niezależnym,odważnym i dumnym NARODEM!!! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam germanił !!!

Autor: kartonik  godzina: 10:37
Manlicher napisał "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam germanił !!!" Ale niemiecki model łowiectwa to już może nam wprowadzać. Masz ty chłopie rozum?

Autor: Manlicher 308w  godzina: 10:47
kartonik PZŁ po reformach nie będzie miał nic wspólnego z niemieckim modelem łowiectwa!!!

Autor: karlik  godzina: 11:21
A z jakim modelem będzie miał coś wspólnego? Z czeskim (zagrodowym) ?

Autor: Nun  godzina: 11:51
Prosty Lud jak sama definicja głosi jest prosty i nie pojmuje wszystkich aspektów , byle by mieć za co wypić ,zapalić ,podup..ć i zjeść schabowego . i tyle :) co widać słychać i czuć :)

Autor: Manlicher 308w  godzina: 11:57
Nun A myśliwi to prosty lud czy nie?

Autor: Nun  godzina: 12:11
Myśliwi to nie lud , ale w grupie pasjonatów , myśliwych są i tacy i tacy do koloru do wyboru z przewagą na tak :) DB

Autor: Manlicher 308w  godzina: 12:19
A widzisz i w tej grupie myśliwych jest minimum 50% osób popierających PIS.

Autor: jano123  godzina: 13:09
Manlicher, ty to jakiś prorok jesteś. Z taką dokładnością puścić w świat swoje urojenia to szacun. Mnie tak prywatnie ci powiem koło d...y lata kto rządzi. Byle ludziom się żyło dobrze i dostatnio to jest dla mnie tmi..