Czwartek
08.03.2018
nr 067 (4603 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Ile osób wyciągnie wnioski...

Autor: Manlicher 308w  godzina: 08:00
Cała Prawda Całą Dobę!!!

Autor: kompot z rabarbaru  godzina: 08:16
Cieszcie się, cieszcie ! Tylko nie placzcie jak bedzie wscieklizna, jak bedziecie sie bac wejsc do lasu z powodu walesajacych sie psów, nie placzcie jak wam lisy i dziki zaczna pod okna przychodzic. Niektorym a nawet wiekszosci wydaje sie ze jak nie bedzie mysliwych to bedzie lepiej no to zobaczymy, mysle ze lisiarze powinni zrobic sobie przerwe, ja do lisa na pewno nie strzele niech sobie zyje, a co ! Dlaczego w sprawach łowiectwa bierze sie pod uwage zdania osob ktore nie maja z nim nic wspolnego a wrecz sa negatywnie nastawione. To tak jakby Izrael decydowal o sprawach Polski i odwrotnie.

Autor: karlik  godzina: 09:24
Przecież te komentarze piszą te same trole z tych wszystkich fundacyjek eko-fiko czy innych lpm-ów... Wierzcie mi koledzy, że wystarczy grupka 5 troli mających czas, aby obsmarować nam tyłki pod wszystkimi artykułami o zwierzętach i myślistwie ukazującymi się na wszystkich możliwych portalach internetowych w tym kraju! Oni z tego żyją- stąd ta zaciekłość w atakach na nasze środowisko! Nie twierdzę że społeczeństwo ma o nas jakieś super pozytywne zdanie, a naprawdę to większość- zwłaszcza miastowych nie ma wyrobionej opinii wcale a dokładniej jest im to obojętne.

Autor: fiorek  godzina: 11:16
Kolego Pełnopłaszczowy, nie bardzo rozumiem czemu się dziwisz. Niereformatorzy protestują, bo po prostu dotychczasowy model im odpowiada, ze wszystkimi jego ułomnościami. Wykreowane przez kota z Żoliborza zmiany w prawie poza zmianami kadrowymi wywalają łowiectwo do góry kołami (tradycja, wykonywanie polowania, wolności obywatelskie). Co za różnica , jeśli Blocha zastąpi łowiecki Piotrowicz, który na dodatek będzie ignorantem. A może będzie tak jak w MSW. W myśl tego klucza ŁK zostanie kłusol. ŁK i ŁO będą urzędnikami opłacanymi z naszych składek i nie będziemy mieli na nich żadnego wpływu.Czy o to chodzi reformatorom wypisującym różne bzdury na portalu? Czy używanie we wszelkich konfiguracjach określeń komuch, komunizm itp bez żadnej wiedzy co one oznaczają wniesie cokolwiek do kształtu łowiectwa.Nawet nie wątpię. Wiem.

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 11:26
Moim zdaniem to początek zmian które doprowadzą do wprowadzenia "europejskiego" modelu łowieckiego. Czyli - wielość organizacji lowieckich, dzierżawa obwodów od właścicieli ziemi na przetragu. Teraz mamy okres przejściowy. Korzystajmy z tego - bo dla przeciętnego mysliwego zmiany są niewielkie. Mamy trzy lata jeżeli PiS przegra wybory w 2019 lub siedem gdy wygra.

Autor: Lesław  godzina: 11:29
Likwidacja łowiectwa wiąże się z wielką kasą dostępną za likwidację nadwyżek zwierzyny na skale przemysłową, co pokazała Holandia i firmy związane z ekokorporacjami i partią zielonych. Znakomita większość firm zajmująca się topieniem jaj, odłowem, gazowaniem i utylizacją gęsi są własnością lub maja zlecenia od tej partii i organizacji eko... Tu nie chodzi o tradycję, rolników, tylko o ciężką żywą kasę która jest do wyrwania, tak jak kasa za przerób odpadów mięsnych, dlatego należy zlikwidować hodowlę futrzaków. A są pożyteczni idioci którzy dają się wmanewrować i idą w zaparte w walce o lepsze jutro, ślepi bo to jutro wcale ich nie będzie.