Czwartek
08.03.2018
nr 067 (4603 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Państwowy Związek Łowiecki

Autor: karlik  godzina: 08:35
Rbf83- otóż to! Ci lekarze, sędziowie, duzi biznesmeni będą tylko założycielami nowych kół i dawcami kapitału (ewentualnie niedzielnymi myśliwymi). Brudną robotę wykonają pozostali z nadmiarem wolnego czasu, którzy chętnie podzielą się mięsiwem i trofeami ze swymi panami. I tak będzie aż do następnej dzierżawy (nowego obwodu). Z kolei przy całym zamieszaniu i bałaganie związanym z wyłączaniem obwodów z polowań - nikt nie będzie w stanie panować nad jakąkolwiek kontrolą pozyskania czy ochrony zwierzyny!

Autor: Nun  godzina: 09:34
Dużo jest kolegów co poluje w danym kole 40 lat zna las jak własną kieszeń , jest związany emocjonalnie z danym terenem a teraz co .... łza w oku się kręci przyjdą obcy wyszczelają wytępią zero gospodarki łowieckiej i rolników będą mieli w du..e bo dziś tu jutro tam i wtedy rolnicy zobaczą i powzdychają jak mieli kiedyś dobrze.

Autor: rbf83  godzina: 09:41
Wzdychaja myśliwi..... nie rolnicy. Rolnicy biorą widły wsiadają w kombajn i pod sejm i przepychaja wszystko co im się podoba podobnie jak pseudoekolodzy

Autor: Nun  godzina: 14:55
Jak my wystrzelamy zwierzynę ,to co wtedy będą robić rolnicy ??? nie będą mogli gonić zajączka !!! ich psychika nie wytrzyma ,na kogo zwalać winę skąd dostać odszkodowania itp. nie oni zawsze coś wymyślą będą pikietowali w sprawie złej pogody ,deszczu, wiatru w oczy:)

Autor: karlik  godzina: 15:47
E tam. Będą żądać odszkodowań za wróble, stonki, chrabąszcze, kwaśne deszcze, suche wiatry itp. Wystarczą ze 2 blokady w Warszawce i władza da, bo rolnikowi się należy.

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 15:51
Jak nie będzie szkód ze strony dzików to pojawią się ze strony saren, zający, dzikich gęsi... Spokojnie ! Zawsze znajdzie się jakiś problem !

Autor: Nun  godzina: 18:36
No tak o czym ja piszę :) a jak nie będzie o co, to ot ,że ziemia za mało plonów daje :) i protest przeciwko ziemi mamy jak w banku :)