Czwartek
08.03.2018
nr 067 (4603 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Madry Polak po szkodzie  (NOWY TEMAT)

Autor: Ola 99  godzina: 20:53
Po odejściu od garów pozwalam sobie na chwilę refleksji. Z ubolewaniem stwierdzam, że po raz kolejny Rządzący rozpętują kolejną wojnę tym razem z myśliwymi nie zdając sobie sprawy z konsekwencji. W obliczu bardzo poważnego problemu z ASF zrażają do siebie myśliwych, którzy jako jedyni mogą pomóc przy zmniejszeniu siły rażenia tego zagrożenia. Nie jestem specjalistką od ASF ale obserwując działania np. sąsiadów zza Odry zgadzam się, że najważniejszą metodą przeciwdziałania jest zdecydowane ograniczenie populacji dzika. Czy się to komuś podoba czy nie takie należy podjąć działania. Tylko MY możemy pomóc ograniczyć ten problem. Próby sąsiadów zza Buga wykorzystania służb mundurowych spełzły na niczym. Obśmiewany przez wielu prof. Szyszko uczynił ważny gest w stronę myśliwych ustawą o karaniu tych którzy przeszkadzają w polowaniu. Niestety wiadomo jak się to skończyło. Dlatego jako obywatelka tego Kraju apeluję do Rządzących (mam nadzieję, że czasami jakiś wybraniec narodu tu zagląda) przemyślcie jeszcze raz czy warto. Jeszcze jest czas. Szanuję poglądy ekologów, zielonych i tych którzy maja wiele zastrzeżeń do polowania. Ale " Nie szkoda róż gdy płonie las". Pozdrawiam wszystkich. Ola.

Autor: trucizna  godzina: 21:07
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: inne. wulgaryzmy

Autor: Renegat  godzina: 21:19
Ja uważam że rządzący doskonale przeanalizowali to co dzieje się w Pzł brak chęci współpracy ,reform wewnętrznych ,brak poszanowania demokracji alergiczne podejście do jakichkolwiek głosów krytyki ,melanże polityczne zarówno z PO JAK PIS musiały się tak skończyć .Policzyli za i przeciw ilość głosów poparcia przeciwności ,no i wyszło to co dziś widzimy .Możemy podziękować zarządowi głównemu no i tym wszystkim którzy filmowali pokoty ,imprezy ,wrzucali to w internet .

Autor: kriss/sieradz  godzina: 21:20
Jakby się nie nazywała to zawsze chodzi o kasę i władzę i wszyscy zagarniają do siebie. Mówicie , że odsunąć - jestem za tylko na kogo głosować ... i tu będzie problem

Autor: Jarecek  godzina: 21:21
Na nas , zarejestrować Przyroda i Sprawiedliwość . Poprosić znajomych i rodziny o poparcie i mamy około 1 mln głosów . I sobie sami prawo ustalimy .

Autor: Renegat  godzina: 21:28
Tak tak by wygrać wybory należy tylko chcieć, a struktury , pieniądze to z nieba spadną i SUKCES murowany .

Autor: Jarecek  godzina: 21:34
A co nie mamy kasy na kontach kół ?, struktury w oparciu o obecne Koła Łowieckie . Po za tym na co nam reklama jak 1 mln będzie wiedział na kogo głosować .

Autor: Renegat  godzina: 21:43
Jeśli przyjąć że rządzący to zabawne nie pełno sprytne ludziki to jest szansa duża ,ale jeśli to dyrektorzy wieloletni banków ,prawnicy z długoletnim stażem ,pracownicy służb specjalnych i różnego rodzaju mega spryciarze .To szanse są nie wielkie .

Autor: przemus401  godzina: 21:43
Jarecek... Już kiedyś była Polska Partia Przyjaciół Piwa. Istnieli w Sejmie. Zdawało by się, że jeśli piwo lubi parę milionów Polaków, to będzie to poważna siła polityczna. Niestety, nie była. Naszą jedność widać już tu, na tym forum.

Autor: Jarecek  godzina: 21:46
Dlatego należy od czegoś zacząć .

Autor: Renegat  godzina: 21:51
He he chcecie dawać pretekst do dalszej rozwałki ,przemiałki na drobne to strajkujcie będzie na pewno zabawnie .

Autor: SZRON  godzina: 22:02
WITAM PROSZĘ OBEJRZEĆ POSIEDZENIE KOMISJI SENACKIEJ SĄ W TEJ PARTII JESZCZE OSOBY KTÓRE MYŚLĄ POZYTYWNIE NA TEMAT NASZEGO ŁOWIECTWA KOMISJA MIAŁA ZAKOŃCZYĆ PRACE WCZORAJ ALE ZE WZGLĘDY NA TO CO SIĘ STAŁO PO GŁOWANIU W SEJMIE ONI SAMI NIE WIEDZĄ CO ZROBILI Z AKTAMI PRAWNYMI PZŁ,ONI MOGĄ JESZCZE COŚ DL NAS ZROBIĆ https://av8.senat.pl/9KRRW92KS961

Autor: Renegat  godzina: 22:11
Będziesz pan zadowolony ...............dobry teatr polityczny nie jest zły ,albo zabawa w złego i dobrego policjanta ,naprawdę przednia ustawka .Ważne że słupki sondażowe rosną wybory samorządowe tuż tuż .

Autor: Jarecek  godzina: 22:29
G.... z tego będzie jeśli my się sami nie zjednoczymy w jakieś Stowarzyszenie Myśliwskie i sami nie zadbamy o nasz los . No ale właśnie to dla nas jak widać za trudne .

Autor: Renegat  godzina: 22:33
Stowarzyszenie myśliwskie teraz z ekosiami i ich g.....o burzą na głowie, z ASF n a garbie .Czas i miejsce wybrane genialnie .

Autor: Jarecek  godzina: 22:41
No fakt lepiej siedzieć pod konarem drzewa i przeczekać , jakoś to będzie . A tak będzie że Wędkarze za 350 zł biorą co chcą do domu a my będziemy zapierd.... na wszystkich wokoło i w dodatku będziemy tymi najgorszymi zwyrodnialcami .

Autor: Renegat  godzina: 22:48
Wybuchu wulkanu nie przeczekasz pod konarem drzewa na pewno a jak podszedłeś za blisko to masz problem duży ,widziałeś jak działa straż rybacka w niektórych rejonach zwłaszcza nad Wiślańskich ja widziałem i duży respekt .