Środa
14.03.2018
nr 073 (4609 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Transmisja z komisji senackej

Autor: canis_aureus  godzina: 00:20
tomeck - ołów w wodzie to nic, ale te kilometry żyłki która rozłoży się za 1 000 000 lat... A tak serio to za tych pseudo eko trzeba się zabrać i to solidnie. Zabrać mam na myśli rzetelnie obnażyć hipokryzję i faszyzm światopoglądowy takich organizacji. Dziś polowania, jutro wędkarstwo, pojutrze rolnictwo, a na koniec będziemy wcinać trwę w sandałkach z kotletami sojowymi. Cholera gdzie ten ZG? Aha pakuje walizy i wykręca złote klamki..... ? PZŁ nie było stroną na obradach senatu? A jakieś "dziwoloągi" już mogły, tak?

Autor: saampek  godzina: 10:09
jak interpretować zapis zakazujący udziału we władzach PZŁ osób skazanych za przestępstwa umyślne, skarbowe i wyroki w postępowaniach dyscyplinarnych w zakresie ich przedawniania się.

Autor: Małodoświadczony  godzina: 11:24
Jezeli w KRS nie ma wpisu o skazaniu to tak jakby nie byla karana

Autor: kormoran  godzina: 12:00
Prościej. Jak posiadasz pozwolenie broń, znaczy nie jesteś karany.

Autor: fiorek  godzina: 12:11
To o czym pisze Kol. Saampek to jest zatarcie. W KRS jest wpis ,ale nie figurujesz w nim jako osoba skazana. Masz wszelkie prawa, jak osoba nie karana.Chociażby pozwolenie na broń. Ale żeby nie było za różowo na pewno jesteś w policyjnych bazach danych. Tam nie wykreślają.

Autor: jan ar szczecin  godzina: 12:28
@canis_aureus , Aby jakiekolwiek poprawki strony społecznej były brane pod uwagę na komisjach i podkomisjach musieli te poprawki wziąć na siebie parlamentarzyści, 1 lub 2 . Dlatego tak ekofikołki fikały bo wszystkie ich poprawki wzięły platformusy i .nowocześni. Zobacz wideo, wczoraj przy nich siedziała poseł Lenartowicz ( PO ) . Blondyna 2 od dołu, siada w czasie 8:00 (https://www.senat.gov.pl/transmisje/podreczne-archiwum-ostatnich-transmisji/) A stroną społeczną możesz zostać bez problemu. Wysyłasz maila na kosz małpa sejm kropka gov kropka pl że: koło łowieckie wiewiórka na jutrzejszych obradach będzie reprezentował Canis Aureus. I wysyłasz to najpóźniej do godz 15 dnia poprzedzającego.

Autor: saampek  godzina: 12:29
Moim zdaniem posiadanie broni jest złym kryterium 1.możesz być karany w postępowaniu dyscyplinarnym i mieć broń 2.Kolega ma zatarcie ale policja odmawia broni na podstawie zapisów we własnych bazach danych

Autor: Kulwap  godzina: 13:18
saampek To jest do obalenia ale trzeba chcieć i umieć. Pomagałem (w różny sposób) w trzech podobnych przypadkach wszystkie zakończone pozytywnie dla myśliwych.

Autor: fiorek  godzina: 14:14
saampek Wszystko się zgadza,może mieć zatarcie, ale w bazach danych policji stoi, że np nadużywa alkoholu, ćpa lub bije żonę raz tygodniu i wystarczy.

Autor: saampek  godzina: 14:33
zarzut był poważny (groźby karalne i zastraszanie ) i wyrok 3 lata odsiadki

Autor: Kulwap  godzina: 15:31
Zatarty? To sprawy nie ma.....

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 17:05
Jasne.... Pan X ztrrobił konkubinie awanturę. Pojawiła się policja. Policja znalazla u Pana X nielegalną długą broń... Po zatarciu oddano mu pozwolenie (!), ,po pół roku dopuścił się kłusownictwa...sprawa ewidentna, z 2o świadków, PSŁ prowadzi sprawę... I broń chyba ma nadal...