Czwartek
12.04.2018
nr 102 (4638 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: pyr, pyr,pyr

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 00:03
Pewnie...zatarga na skup makulatury wszystkie wezwania zapłaty i te z sądu i może będzie akurat;)

Autor: Artur1234  godzina: 00:11
"Jest wyrok...". Prawomocny?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 05:52
Jeśli jest taki wyrok to czy w nim nakazano podanie go do publicznej wiadomości w mediach? Jeśli tak, to czy zlecono wykonanie wyroku np. Lubosławowi D.? Jeśli nie to zachodzi uzasadnione uzasadnienie popełnienie przestępstwa ściganego z urzędu i pierwszy post wyżej trafi do prokuratury. Ps. Jeśli taki wyrok zapadł i to bez wysłuchania świadków zgłoszonych przez stronę pozwaną (a tak było) i bez uwzględnienia wniosków dowodowych strony pozwanej (a tak było) to taki wyrok można porównać do wyroku sądów UB-ckich wydających wyroki według z góry przyjętej tezy. Ps. 2 Oświadczam, że Polski Związek Łowiecki zarządzany systemem mafijnym przez osoby związane z byłymi reżimowymi służbami (pracownicy i współpracownicy SB) źle realizował zadania nałożone przez państwo zwłaszcza na odcinku zwalczania ASF.

Autor: Lauris  godzina: 08:05
Strzelacie sobie sami gola a potem wyjecie ,że zmiany są złe,niepotrzebne itp... Jeśli nawet tak jest jak piszecie to będzie jeszcze odwołanie sąd drugiej instancji + sąd najwyższy. A wściekłość Sławka odczujecie na własnej .... już niedługo. Te zmiany które zaszły to początek dużych zmian których się nie spodziewacie. pyr,pyr,pyr....

Autor: LDormus  godzina: 09:06
Autor: Stanisław Pawluk Użytkownik otrzymał żółta kartkę Data: 12-04-18 05:52 To nie pierwszy raz jak na mnie prokurature nasyłasz. Juz sie zaczynam bać.

Autor: pięta  godzina: 09:09
Kolego LDormus czytając Twój wpis tak po cichu liczyłem ,że zabiorą tu głos pewne persony /by nie rzec o nich" Non-grata" / i się nie pomyliłem pozdrawiam DB PS Panie Lauris...proszę NAS tu zmianami nie straszyć najwyżej 120 tyś myśliwych bez Pana oczywiście i kilku tych ,których Pan tu usilnie wspierasz przestaną polować tak dajmy na to ze 12 miesięcy i zobaczymy wówczas jak ton Pańskich wypowiedzi i" szczebiot rolników,że im ciągle źle " się zmieni w szloch....jeszcze tylko trochę bo wytrzymałość się kończy.

Autor: Duży Miś  godzina: 09:11
Zmian należało się spodziewać już od paru lat. A że to nie koniec zmian, to pewne.

Autor: S.N.F  godzina: 15:56
Pięta jaką masz pewność, że akurat piszesz do "pana" ? Może w tym wypadku dyskutujesz z "panią" ;) Zresztą - nie karmić trolla. Ta "wściekłość Sławka... " mnie powaliła. :) :) :) Panie Stanisławie: czy jak sąd nie uwzględni wniosków to jest od razu ubecki czy też są jakieś zasady? Autor: Artur1234 Data: 12-04-18 00:11 "Jest wyrok...". Prawomocny? Będzie chyba do drugiej instancji? A to nieuwzględnienie wniosków chyba gdzieś opisane jest?

Autor: Adam Wasilewski  godzina: 23:03
Czyli w wielkim skrócie Sławomir Izdebski ma mieć zakaz rozpowszechniania prawdy !!!.