Poniedziałek
16.04.2018
nr 106 (4642 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Rezygnacja z Łowiectwa

Autor: MARS  godzina: 08:43
Rotmistrz, co za problem z kołami w pobliżu? Na podstawie znowelizowanej ustawy składasz podanie do koła na terenie którego mieszkasz i albo Cię przyjmą albo mają przyjęcia zblokowane też dla innych.

Autor: Czarna Perła  godzina: 14:47
Tylko jak go czytają i skojarzą, to raczej ta druga opcja. Rotmistrz Wystawiłeś sobie taką opinię, że nie wiem, czy Cię do piekła przyjmą.

Autor: Lennox104  godzina: 15:03
MARS, i nie masz życia ani odstrzałów w takim kole...Takie już słyszałem zapowiedzi.

Autor: Marcinpoluje  godzina: 18:10
Panowie jest sposób na to aby nie rozstawać się z bronią łowiecka i zrezygnować z PZŁ , a mianowicie trzeba złożyć do WPA podanie o pozwolenie na broń do celów kolekcjonerskich z podziałem na broń myśliwska

Autor: Martes  godzina: 18:53
Generalnie w tym temacie to zgadzam się z ogórem . Jestem niestowarzyszonym już od wielu lat i chwalę sobie . Jako że jestem leśnikiem to z uzyskaniem odstrzału nie mam problemów . Wielu moich kolegów jest łowczymi a jeden prezesem koła . Czasami korzystam z gościnności OHZ - ów . Gdy zachce mi się skonsumować jakiś wyrób z dziczyzny to sobie kupię bez problemu . Jedyny kłopot w tej sytuacji to wiek i zdrowie . Najbardziej mi doskwiera fakt iż już swoje wypiłem -:)))