Wtorek
17.04.2018
nr 107 (4643 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Bądźmy czujni !? !? !?

Autor: J.Chudy  godzina: 00:39
;-))))))

Autor: Włodas  godzina: 13:39
Nie wiem czego się tego kolegi Jenocha tak czepnęliście..??? Być może nie znacie go wcale, jak ja, lub bardzo mało, a powtarzacie ploty, jak przekupy na targowisku !!???? Kto by nie był, czy to Jenoch, czy inny kolega ważne, żeby oczyścił Zarządy Okręgowe ze sprawdzonych, szargających opinię Naszego Związku, łamiących w bezczelny sposób prawo, idiotycznie uchylających uchylone i praworządnie podjęte uchwały, skorumpowanych ich przewodniczących, mądrali, co to tylko oni mają rację, a członkowie kół to pospólstwo, co można ich urny kopać, uchwały uchylać i miotać wnioskami o odznaczenia...!!!!!!!!!!!!!!!!! Koledzy, Jenoch, czy inni wstępujący na Urząd ŁK, błagam Was i każdego z osobna w imieniu bardzo wielu kolegów szeregowych myśliwych uwolnijcie nasze Okręgi z opisanych wcześniej wrednych, mściwych przypadków ŁO.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: Lauris  godzina: 13:42
Włodas Popieram w 100% Prosimy o Prawo i Sprawiedliwość dla Wszystkich !

Autor: Kulwap  godzina: 14:54
Oczyścił to sam nabrudził? Ciekaw jestem, czy będzie miał honor naprawić krzywdy KŁ "Zlot" na ten przykład. Albo "Rysia". Czy choćby "Leśnika" w Tarnobrzegu.

Autor: Bars11  godzina: 14:56
Włodas , znam Jenocha i tak w ZO warszawa poradził sobie tak i jako Łk da radę . Myślę że w niedalekiej przyszłości , po jego działaniu, poznamy jaki kierunek przyjmie . Dajmy mu trochę czasu ! Znając go czekają nas zmiany i to na pograniczu trzęsienia ziemi. Pamiętajmy tylko że będzie miał bardzo ciężko . Żeby dobrze posprzątać trzeba nabałaganić . Cierpliwości i czasu potrzeba .

Autor: Kulwap  godzina: 16:07
Też znam Jenocha i jego wiernopoddańczą służbę Blochowi i jego zadania do wykonania czyli "brudną robotę". Nie wierzę w jego przemianę! Dobrze będzie dla tych samych, którzy już mają dobrze i pękate pensyjki, obfite zrabowane obwody. Dobrze będą się mieli ci co zgłębiali zarządy chętne do dobrej roboty ale mądrzejsi od sprawujących władzę itp.... Tarnobrzeg, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Olsztyn, Koszalin, Szczecin - dalej będą kwitnąć w głupocie, chamstwie i bezczelnym drenowaniu kasy związku.

Autor: Bars11  godzina: 16:21
Izdebski już sprawę przegrał , przyjdzie czas na następnych opluwaczy !!!!

Autor: Kulwap  godzina: 16:34
Przegrał tylko wygrał! PZŁ zaliczył kolejną wizerunkowa wpadkę. Z czego się tu cieszyć? Że wyszli na dudków?

Autor: Kulwap  godzina: 16:39
Przegrał tylko wygrał! PZŁ zaliczył kolejną wizerunkowa wpadkę. Z czego się tu cieszyć? Że wyszli na dudków? Ps. Odnośnie prognozy sadowej: Jasiu! Powiedz panu barsowi co oni mi mogą!

Autor: Bars11  godzina: 16:42
Kulwap nie denerwuj się https://www.mos.gov.pl/aktualnosci/szczegoly/news/minister-srodowiska-powolal-nowego-lowczego-krajowego/

Autor: Kulwap  godzina: 16:44
Przecież dwie godziny temu to ogłosiłem.