Wtorek
17.04.2018
nr 107 (4643 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: KOLEJNY WYROK z niewolnictwem w tle  (NOWY TEMAT)

Autor: Kulwap  godzina: 15:13
W dniu dzisiejszym Sąd Okręgowy w Olsztynie wydał kolejny wyrok w sprawie utraty członkostwa w kole za nieodpracowane roboty przymusowe i nieopłacenie podatku "na zagospodarowanie łowiska". Jest to kolejny "sukces" adwokata Marka Dańko pełnomocnika Koła Łowieckiego "Daniel" w Bartoszycach występującego w obronie niemalże wszystkich brudnych sprawach tego koła do ścigania przeciwników prezesa Marka Hausa piszących o nim prawdę na portalach włącznie. Łowczy Koła, prawnik, pracownik Urzędu Celnego Grzegorz Kruk wraz z Markiem Hausem oczekują na wynik następnego procesu jaki ma się odbyć w najbliższy piątek gdzie Sąd Okręgowy po raz kolejny będzie rozpatrywał bliźniaczą sprawę innego myśliwego.

Autor: pięta  godzina: 15:17
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Waldek A.  godzina: 15:18
Ad Pięta. Np. Mnie. DB

Autor: zwiorinx  godzina: 15:38
mnie też; Kulwap szanowny jezeli wyrok jest prawomocny mozesz opublikować lub zarzucic jakas sygnatura; jakis skan kwitów?

Autor: faun.of.king  godzina: 15:56
Takie sprawy interesują każdego , komu łowiectwo leży na sercu a przyszłość jego jest związana z usunięciem wszelkich szumowin z szeregów PZŁ.

Autor: Kulwap  godzina: 15:59
Wyrok był dzisiaj ogłoszony a po nim nastąpiło USTNE uzasadnienie. Forma pisemna powstaje później - sąd ma na to czas. Sygnatura akt: IX Ca 1241/17 powód Tadeusz J. pozwany: Koło Łowieckie "Daniel" w Bartoszycach W piątek odbędzie się kolejna rozprawa: sygnatura akt: IX Ca 673/17 powód: Krzysztof W. pozwany:: Koło Łowieckie "Daniel" w Bartoszycach. Godzina rozprawy: 12:00 sala nr 127 Sąd Okręgowy w Olsztynie ul. Erwina Kruka 44 "a" (dawniej Dąbrowszczaków)

Autor: NowaEra  godzina: 17:04
pięta: mnie np. interesują takie sprawy, natomiast wogle nie interesuje mnie to, czy myśliwy X ma wszystkie nr. ŁP czy też któregoś mu brak:))))

Autor: czif  godzina: 17:45
W końcu to jak brzmi ten wyrok, bo tylko wiemy że wydany

Autor: pięta  godzina: 17:56
Więc dlatego Panie NowaEra ludzie różnią się od siebie jedni jedzą śledzie w polewie orzechowo- migdałowej a inni pija z gwinta ja należę do tej drugiej grupy a przy okazji uzupełniam braki w literaturze ,która bardziej mnie rajcuje niż rozprawy sądowe bliżej nie znanych mi ludzi o to czy o tamto pozdrawiam DB

Autor: Kulwap  godzina: 18:02
Myśliwemu przywrócono członkostwo w kole czyli uchylono uchwałę na mocy której utracił to członkostwo.

Autor: pawelDS  godzina: 19:10
Ale kasę i tak zapłacić musi.

Autor: Kulwap  godzina: 19:13
NIE!

Autor: Cyzio  godzina: 19:21
Może jaśniej napisać ??Dlaczego NIE???

Autor: Kulwap  godzina: 19:31
Cyzio nie doczytał więc może tu doczyta (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=136853&t=136847)