Środa
16.05.2018
nr 136 (4672 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Minister Kowalczyk nie dotrzymał danego słowa!

Autor: pawelDS  godzina: 08:38
Jak zobaczyłem w artykule "Stanisław Pawluk" to już wiedziałem co będzie dalej. S.P powyciągał co trzeba z szafy. Przypomnijcie mi jak nazywa się taka osoba co donosi i działa wbrew ogółu.

Autor: jacekl  godzina: 08:43
Artykuł na www.WP.pl jest właściwym obrazem naszego związku. Pięknie przedstawiona droga kariery Łowczego Krajowego. Niestosowne zapewnienia ministra w sytuacji braku realizacji wypowiadanych sów. Niestety majestat Ministra okazał się nieprawdziwy, należy sądzić, że Pan Kowalczyk w swojej pracy będzie dopuszczał się takich zachowań notorycznie. Tylko, dla czego? z obawy czy z powiązań? Pa Szyszko powinien być dumny, ma godnego następcę………………………..

Autor: Lesław  godzina: 09:39
jacekl, każdy w tym artykule widzi co innego. Ja np. zobaczyłem nazwiska - Izdebski, Jerzy Golbiak, Stanisław Pawluk. Znam zdanie tych panów na temat łowiectwa i coś mi się widzi, że to wcale nie chodzi o to co się wciska na portalu.

Autor: WIARUS  godzina: 10:12
Minister Kowalczyk, jak mi się wydaje, zdołał dać odpór naciskom zmierzających w tym samym kierunku w sprawach łowiectwa co Jurgiel: 1. ideologicznego polityka - działacza gołodupca; 2. myśliwego - właściciela i posiadacza z chęcią zagarnięcia i posiadania jeszcze więcej oraz; 3. pożytecznego w tych działaniach i mającego dostęp do mediów niby dziennikarza na dokładkę!

Autor: MARS  godzina: 12:35
Wychodzi na to że każdy łowczy krajowy będzie zły który nie będzie wskazany przez "świętą trójcę"

Autor: MARS  godzina: 12:46
Golbiak w Krzesku uchodzi za osobę majętną i raczej nie cieszy się sympatią. Skupuje w okolicy nieruchomości. Na drugim końcu wsi urządził masarnię, która specjalizuje się w wyrobach z dziczyzny. – (dziennik.lowiecki.plhttps://dorzeczy.pl/5932/Komorowski-o-polowaniach-Uczestnicze-w-pewnych-milych-sytuacjach.html) Nooo to już rozumiem czemu Izdebski w swoim projekcie ustawy chciał by we władzach związku zasiadał ktoś z branży mięsnej...

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 13:05
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Artur123  godzina: 15:41
"Henryk Kowalczyk pytany o przyczynę odejścia Jenocha z ministerstwa podkreśla, że nie jest mu znana". To może by był tak łaskawy i się dowiedział? Nie interesuje go to?