Środa
16.05.2018
nr 136 (4672 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: "Wywiad" z Jenochem (Piotrem)

Autor: marcino  godzina: 00:47
cyt.: "...Jak to często bywa w okresach napięć, w naszych szeregach zaktywizowały się osoby usiłujące pokierować związek w różne strony..." nie sposób się nie zgodzić bardzo dobry wywiad i rozsądny kierunek zmian.

Autor: Lennox104  godzina: 08:30
Koledzy, niezły wywiad.Szczególnie ten fragment "Na pewno musimy pracować nad zmianą i odbudową naszej pozycji w odbiorze społecznym. Do tego niezbędne jest opracowanie strategii działania. Tym muszą się zająć na zlecenie PZŁ profesjonaliści"swiadczy o tym, iz w PZŁ coś ktoś wreszcie zrozumiał...Juz dawno osobiście:))nawoływałem na puszczy o zatrudnienie agencji PRowskiej-tak jak robia to wszystkie partie.Nikt inny tego nie ogarnie nie ma szans.My mamy dwa główne problemy.Po pierwsze primo-spada na łeb-szyje nasz wizerunek w społeczństwie, po drugie primo-mamy problem z jednościa w naszych szeregach.Nie chodzi o wasalstwo wzgledem struktur, ale o słabą świadomośc wspołodpowiedzialności za przyszłość łowiectwa polskiego oraz zwykłą koleżeńską życzliwośc.Co na tym portalu widać jak na dłoni...

Autor: jacekl  godzina: 08:31
Minister Jurgiel czasami ma przebłysk potrzeby społecznej i proszę coś mądrego powiedział :" PZŁ powinien zostać rozwiązany. Utworzyć powinno się łowiectwo w takiej formie aby nowy lub nowe związki były odciążone przeszłością ich kierownictwa" Coś pięknego, niech Pan Minister do tego doprowadzi a pomnik zostanie mu postawiony równy Witosowi. Panie Jurgiel do dzieła..............., z serca popieram.

Autor: Lesław  godzina: 09:47
Witos, Witos, hmmm, a to ten który "stworzył" PSL którego skrót w okresie międzywojennym tłumaczono nie inaczej jak - Praca Samym Ludowcom. W sumie tak jest po dziś dzień. Nawet Jurgiel przyjął te zasady. jacekl, a dlaczego przeszłością tylko 5 osób ? Nie powinno być żadnych związków, zrzeszeń czy organizacji i tyle.

Autor: jacekl  godzina: 12:08
Początek zawsze jest wyzwaniem ...................... Druga twoja część jest akceptowalna Lesław.

Autor: Ziggy  godzina: 12:29
He he, żadnych zmian nie będzie a obiecywać można wszystko, ciemny naród itd.. Nowy Łowczy jak zobaczy ile będzie mógł sobie zapłacić za swoją ciężką pracę to zapomnie co obiecał. Już stary Gdula zadba o co trzeba bo on tam jest nie od parady, zresztą nie wykluczone że to właśnie Gdula kazał Blochowi zbierać manatki i jazda do domu, a kto ma przyjść, hmmm też mógł wskazać na swojego a nie obcego, bo On jest od rozdawania kart. Gdy by było inaczej to na Łowczego powinien odbyć się konkurs