Środa
13.06.2018
nr 164 (4700 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ZO Olsztyn nowa "afera"

Autor: xMateusz  godzina: 06:24
Nic takiego! Ks. Tomasza za chwilę przyjmą z powrotem. Nie po to dziękował prezesowi na ostatnim WZCz za skandaliczne prowadzenie spraw finansowych i jeszcze nakłaniał myśliwych aby prezesa za wykazanie jego "przekrętów" przeprosić. Nie może być tak aby teraz nie mógł polować wraz ze swoją "siostrzenicą" na wspaniałe byki.

Autor: NowaEra  godzina: 08:16
Patologia goni patologie, ale jak to mówi Jacek Balcerzak nie warto o tym pisać bo nikt, nic z tym nie zrobi. Otóż zapewniam Cię Jacku Balcerzak, że zrobi i to wcześniej niż myślisz. Patologia powinna być piętnowana, ale na światło dzienne i tak wypływa niewielki promil tych nieprawidłowości. ps. Panie Stanisławie mam nadzieje, że doczeka Pan czasów kiedy PZŁ będzie ,,odgrzybiony i odszczurzony"

Autor: tomek_al  godzina: 08:38
Czekamy, róbcie. Będzie PZŁ złożony ze świętych. Tak jak odbicie społeczeństwa polskiego.My sami jesteśmy oczywiście idealni, za to ten sukinsyn "somsiad", szef, kolega z pracy to dopiero mają za pazurami :) Człowieku, rzeczywistość puka. W PKP, PZU, PZW i Kurii Biskupiej panują te same mechanizmy. Powodzenia w selekcji tych "prawych". Weźmiesz do koła tego co stawiał płoty i kuchnie w ramach łapówki jak się tu chwalił?. albo takiego co wpadł za kłusownictwo, nie chciał płacić ani pracować, lub demokratyczną decyzją został wyrzucony przez własnych kolegów z koła? To są te fundamenty tego nowego związku? Obyśmy nie wpadli z deszczu pod szambiarkę.

Autor: zygi  godzina: 09:57
Kolejny raz zapytam. Co w zamian za istniejący PZŁ.Co obok istniejącego PZŁ. To,że są nieprawidłowości w niektórych kołach to prawda. To nie cały PZŁ jest zły, to garstka ludzi, którzy to zło czynią i ich trzeba usunąć..Dobrze,że Pan Pawluk to piętnuje tylko nie można z nimi wszystkich równać. Mam nadzieję, że może kiedyś ktoś będzie pisał o kołach gdzie jest normalnie a takie na pewno są i moim zdaniem jest ich znacznie więcej niż tych złych. Pozdrawiam.

Autor: Artur123  godzina: 11:27
Kolejny raz zapytam. Co w zamian za istniejący PZŁ.Co obok istniejącego PZŁ. (?) Zygi, kolejny raz odpowiadam (lowiectwookiemartura.blogspot.com/2016/05/zarys-modelu-owiectwa-w-polsce-po.html).

Autor: Artur123  godzina: 11:32
A tak niejako przy okazji, skoro już jestem przy głosie, xMateusz, od kiedy mamy w Olsztynie "nowy zarząd okręgowy"? Jeszcze kilka dni temu nie było go.

Autor: Lauris  godzina: 11:32
Piękna sprawa.

Autor: Flyjanek  godzina: 11:42
Artur123 Tak będzie. nie czy będzie.kwestia tylko kiedy będzie .amen.

Autor: zygi  godzina: 12:05
Artur 123 Mamy zupełnie zbieżne poglądy na ten temat. Pozdrawiam.

Autor: szlagoś  godzina: 12:07
Artur123 Daj spokój. Jak nie potrafisz zbudować relacji z ludźmi to czy decydentem i jedną organizacją skupiającą myśliwych będzie PZŁ czy też będziesz dzierżawił grunty prywatne to i tak zawsze będziesz z tyłu. Co Ty myślisz, ze będzie się dzierżawiło pole indywidualnie od każdego rolnika? Śmieszne i nie realne przy naszym rozdrobnieniu pol. Wydzierżawiającym będzie więc ktoś w imieniu rolników danego terenu. Wójt? Rada Gminy? Jakiś inny do tego wyłoniony twór. Tak czy inaczej jak nie umiesz tematu z ludźmi ogarnąć to nie polujesz ani teraz ani nie będziesz w przyszłości. Przetarg na dzierżawę obwodu będzie wyglądał jak każdy inny. W zależności jakie postawisz warunki taki będzie zwycięzca. I nie cena będzie miała decydujące znaczenie. Tak jak w wielu chociażby przetargach publicznych cena teraz nie odgrywa jedynej roli a jest składnikiem rożnych oczekiwań. Tak najprawdopodobniej będzie i przy gruntach. szlagoś

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 12:35
Jest tylko nowy ŁO. Pozostali czekają na kopniaka co powinno w sposób oczywisty nastąpić szybko. Ps. Wiele okręgów zgłosiło nowe zarządu ale Jenoch ociąga się z namaszczeniem. Inne decyzje dotyczące np. Diany Piotrowskiej i zabezpieczenia jej wygodnego dalszego egzystowania żerując na PZŁ załatwił błyskawicznie.

Autor: Zaranek  godzina: 18:28
Co za afera. Zrobili to co powinni zrobić. Ale chyba jak afera to powinno być dodane esbecka. Obniżył PAN loty