Czwartek
08.11.2018
nr 312 (4848 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: AUDYT ZG PZŁ

Autor: 28rafal  godzina: 07:31
I G O R,,,oczywiście, że nikt. Na każdego kontrolera leżą "kwity" w czyjejś szafie.

Autor: Nun  godzina: 09:00
Cytat : ,,Co z latami poprzednimi gdy władza czuła się bezpiecznie a Jenoch z dziubka Blochowi wyjadał i lody razem kręcili..…,, To jest bezdyskusyjne pomówienie ,sugerowanie popełnienia przestępstwa, szkalowanie dobrego imienia,mistrz w swoim fachu nie wie o tym ? są dowody ? jeśli nie ma potwierdzonych …….. to tylko donos do prokuratury , a przepraszam nie podpierniczenie tylko spełnię obywatelski obowiązek i doniosę ,a co tylko inni mogą.

Autor: Kobra ja  godzina: 11:10
Zastanawiające jest czemu pan Pawluk teraz tak broni osób wymienionych w audycie? To ze Diana dogadala sie z najwiekszym wrogiem PZL Izdebskim to juz wszyscy wiedzą....ciekawe co obiecała panu redaktorowi ....???

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 11:45
Jakież to strasznie smutne ! Koledzy myśliwi, reprezentanci 120 tysięcznej organizacji, powołującej się na długoletnią tradycję - kradli ? I to w tak prostacki sposób ? A co na to Naczelna Rada Łowiecka ? Co na to Główna Komisja Rewizyjna ? A może by tak zrobić audyt za ostatnie 10 lat ?

Autor: Kobra ja  godzina: 14:18
Tak na to wychodzi...hahaha no jakoś trzeba odwrócić uwagę...Przykre,ze ludzie dają sie tak zmanipulować,ale najważniejsze sa dowody a te są jednoznaczne i wszyscy lowczowie okregowi doskonale o tyn wiedzą...

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:51
Kobra ja! Łowczowie okręgowi o żadnych dowodach nie wiedzą! Wiedzą natomiast, że takich dowodów brak! Żaden zapytany o występ Jenocha w dniu 26.10 nie potrafił racjonalnie uzasadnić o co mu chodziło! Matactwo szyte grubymi nićmi! Nieudolna próba odwrócenie uwagi od spraw zasadniczych? NEVER!!!!!! Ps. Co mi Diana obiecała? Podobno nastrzelać po pysku przy najbliższym spotkaniu. Wiesz coś o tej obietnicy?