Czwartek
08.11.2018
nr 312 (4848 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Nowy rzecznik prasowy PZŁ

Autor: F.N.S  godzina: 11:25
A ja tam tapetę z chmurkami wyciepę i se wrzucę panią rzecznik na pulpit. Hehe. Jak na razie mniam mniam. ;) Za co odpowiada ten drugi rzecznik? :)) No i czekamy na Panią Paulinkę tu na forumie.

Autor: Przemek_W  godzina: 14:04
Mam te same zdanie co Karlik, tamta zła , tamten zły i ta jeszcze nie powiedziała słowa i już też zła. Doświadczenie?. Znam myśliwych którzy mają 40letni staż w PZŁ a o łowieckie nie mają kompletnie pojęcia. Trzeba dać szanse do weryfikacji. Pawluk w swoim stylu."Kogo ważnego z ZG PZŁ to jest "kuma"?" - brawo - pewnie córka jakiego komunisty... Zastanów się Człowieku co Ty piszesz Pamiętajcie był las nie było was, będzie las nie będzie was.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:46
Zastanowiłem się i ponawiam pytanie: kogo ważnego to jest kuma skoro została zatrudniona?

Autor: Nathan Forrest  godzina: 16:57
Przy pierwszym starciu z rolnikami ten nowy rzecznik pzl sie poplacze. Z PZL wpylywa to, co chce Lowczy Krajowy PZL wiec obecnie juz widac, ze wladze swoje, a mysliwi swoje. A obecna "sciema"w BL mnie zastanawia w kwestii: kim jest ta dziennika w BL co napisala ten artykul.? Bo po co go zamiescila, to nikt nie ma watpliwosci. Czytalem BL czasami, ale dzisiaj juz nie wydam tych kilkanascie dolarow, gdy robi takie " akcje"!

Autor: F.N.S  godzina: 20:59
Który nowy? Bo już się gubię ... tylu ich ostatnio