Czwartek
08.11.2018
nr 312 (4848 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: AUDYT PZŁ- komu podziękować za to, że nas okradał?

Autor: Kazimierz123  godzina: 08:06
Najlepszy system w Europie! Zapewne hehehe PIS śpisz? Do paki TW Kazimierza i jego bandę!!!

Autor: Kobra ja  godzina: 11:16
Cicho....tu teraz nic złego na osoby wymienione w audycie nie można pisać....mamy cicho siedziec....przeciez oni sa niewinii....to,ze sa jednoznaczne dowody, skradzione miliony, przekręty na targach o których wszysycy mysliwi mówili, firmy fasadowe, zwolnienia z ciezkimi naruszenimi pracowniczymi to nic nie znaczy, napewno ktoś to wymyślił:):):) .....nalezy byc cichutko i dawac sie manipulować bylym pracownikom jak to dotychczas bywalo przez uprzednie wladze...

Autor: FMJ  godzina: 14:07
@Kobra ja Czyli teraz wychodzi jednak, że poprzednia ekipa wcale nie była taka zła, a morze żółci wylane tu na forum to nieporozumienie.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:44
Jak będą jakiekolwiek dowody to pogadamy. Póki co jest mataczenie wyrywkami audytu napisanego jak widać na zamówienie i w taki sposób aby chronić tych co zawinili odwracając uwagę na osobę znaną, przez znaczne grono myśliwych lubianą i szanowaną. Nic nie mówi się o OHZ-tach i polowaniach przez posłów, kolesi królika i ich znajomków, kumotrów itp. Nic nie ma o kupnie siedziby ZG PZŁ i wielu innych budzących kontrowersje działaniach władz. Komu chcą oczy zaszklić? Wydrążymy do ostatniego znajomka, kochanki, kumotra i do ostatniego grosika. Jenoch przy tym był, uczestniczył w podejmowaniu decyzji a teraz udaje szeryfa naprawiacza! Do tej pory chodząc przy nodze Blocha nie wiedział co się dzieje? Taki bajer to Grójec!

Autor: FMJ  godzina: 20:03
@Stanisław Pawluk Kreujesz się na dziennikarza, to skorzystaj ze swoich uprawnień i zadaj bezpośrednio swoje pytania w trybie prasowym do ZG. Podczas łowienia sensacji warto jeszcze wprost zapytać co dodatkowo PZŁ w czasach tej szczęśliwości finansował pracownikom wyklętym poza delegacjami.

Autor: Kobra ja  godzina: 20:16
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:30
Po raz kolejny ostrzegam, że pomawiasz! Pisz o przekrętach w ZG PZŁ tych faktycznych a nie głupoty o jakimś brataniu! Nie zadymisz tym rzeczywistych problemów. Ps. Nigdy nikogo nie opluwałem. Krytykowałem a to różnica. Nie pomawiaj!