Czwartek
08.11.2018
nr 312 (4848 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: PO AUDYCIE - konferencja w sejmie  (NOWY TEMAT)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 17:20
W dniu 08 listopada 2018 w gmachu sejmowym odbyła się konferencja prasowa podczas której przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa poseł Radosław Sachajko i przewodniczący rolniczego OPZZiOR Sławomir Izdebski omawiali sytuację w Polskim Związku Łowieckim po ogłoszeniu przez Piotra Jenocha - łowczego krajowego wybranych fragmentów niedokończonego audytu. Udzielający wypowiedzi poinformowali także jakie działania zamierzają podjąć w najbliższym czasie aby uzdrowić sytuację w polskim łowiectwie.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 17:35
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Autor: J.Chudy123  godzina: 17:47
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: karlik  godzina: 18:13
Izdebson chce uzdrawiać PZŁ? ...;-) No tak- autorytet moralny i merytoryczny na najwyższym poziomie.

Autor: Renegat  godzina: 18:49
Nie oceniam i nie poddaje się ocenie, ale w postsowieckim świecie im większy absurd tym łatwiej go ludzie akceptują .

Autor: Kobra ja  godzina: 19:52
Jenoch rzadzi pare miesiecy a za walke z ASF z tego co pamietamy odpowiadal Popczyk....i przez tyle lat nic nie robil! Jak nisko trzeba upasc zeby skumac sie z izdebskim (człowiekiem skazanym przez sad!!!) a Sachajko smiech na sali wiadomo,ze jest sterowany przez Popczyka....Zero dowodów....TOTALNA KOMPROMITACJA!

Autor: FMJ  godzina: 19:55
Jak nisko trzeba upaść, żeby po kompromitacji zawodowej przykleić się do kogoś, kogo niedawno się opluwało.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 19:58
Mam nadzieje, ze Panstwo polskie da ochrone okreslonym osobom, aby nie bylo powtorki jak z Panem Leperem I kilkunastu osobami z nim powiazanymi, co nagle zmarli lub popelnili samobojstwo.Dobrze, ze sa( mam nadzieje) zalozone juz podsluchy. Ale czy to wystarczy?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:04
"Skazanym" można być w sprawie karnej. Masz taki wyrok? Jeśli nie to bekniesz.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:07
Trzeba nie mieć honoru ani zasad moralnych aby bronić kogoś, kto wespół-zespół brał udział w zarzucanych działaniach a teraz krzyczy "to nie ja to kolega!" Pora z tym skończyć i nie wykluczone, że o kimś innym niż Izdebski będziesz pisał "skazany".

Autor: Kobra ja  godzina: 20:10
A niektorzy wypisują na fc jak to zalezy im na dobru PZL ze cale zycie poswiecili....a jak przekręty wychodza na jaw jak to sobie prywatny folwark zroili z PZL to jednaja sie z najwiekszymi wrogami skazanymi sadownie by tylko rozwalic PZL.....samo dno! A jak pani Pitrowska przeprowadzała z popczykiem zamowienia w ohz,na organizacje targów, wydawnictw itd...smutne....ale prawda zwyciezy!

Autor: Nathan Forrest  godzina: 20:15
Dosc z propaganda I dezinformacja PZL, jak nie uda sie im opluc zwyklych pracownikow, to pewnie winien ten przewojenny PZL, ktorego historyczne, ustrojowo, prawnie oraz tradycyjnie kontynouje obecny 95 letni PZL!

Autor: Kobra ja  godzina: 20:18
Panie pawluk pokaz pan dowody na to ze ktos wziął a dopiero potem pisz....najważniejsze sa DOWODY a nie POMÓWIENIA!!!

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 20:24
Kol. dobrze że Pan Senator Izdebski chce naprawiać PZł, zawsze mówił o nieprawidłowościach, w PZŁ

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:26
Czy zdajesz sobie sprawę, ż dopuszczasz się naruszenia art. 212 par. 2 i 216 kodeksu karnego? Nie widzisz nic złego w tym, że ten pseudo audyt to zaledwie wybrany przekaz Jenocha? Dlaczego mówi się jedynie o roku 2017 i części tego roku? Co jest do ukrycia w sprawie zakupu siedziby? Gdzie była Główna Komisja Rewizyjna ze sławnym Ryszardem Gierlińskim na czele? Gdzie był Piotr Jenoch prawa ręka Blocha? Czy pani Sikorze po trzech latach w PZŁ należą się najwyższe odznaczenia łowieckie za milczenie o nieprawidłowościach? Dlaczego za wielkie pieniądze wymieniono działający system informatyczny na gorszy? etc... etc.... I ty mi szklisz oczy jakimiś targami gdzie z góry było wiadomo, że dajecie od lat na tym do tyłu. Wrzuć na luz.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:33
Ciebie w pomawianiu nie przebiję. Wskazujesz winnych dowodów brak.

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 20:47
Stanisławie Pawluk czy możesz jako wice przewodniczący OPZZ RIOR wytłumaczyć o czym rozprawia Pan Izdebski? 1) Jaka jest podstawa prawna do roszczeń, że pieniądze za polowania, tusze i poroża uzyskiwane w OHZ miałyby trafiać gdziekolwiek poza dzierżawcę lub zarządcę? 2) Jaka jest podstawa prawna domagania się aby składki członkowskie zamiast do PZŁ miały trafiać gdzieindziej? 3) Skąd Pan Izdebski wziął liczbę 60 milionów ze składek członkowskich? 4) Na jakiej podstawie twierdzi, że audyt obejmował tylko zarząd Piotra Jenocha i rzekomo "on sam sprawdzał sam siebie" skoro zgodnie z informacjami prasowymi audyt obejmował cały rok 2017 i cztery pierwsze miesiące 2018 roku? Zgodnie z moją wiedzą Piotr Jenoch został mianowany przez MŚ Łowczym Krajowym 17 kwietnia 2018 roku. Zatem na cały okres audytu 16 miesięcy zaledwie 13 dni przypadało na rządy Piotra Jenocha. 5) Czy prawdą jest informacja jakoby DIana Piotrowska oraz Sławomir Popczyk współpracowali lub w jakikolwiek inny sposób wspierali Przewodniczącego Izdebskiego? 6) Jeżeli powyższe jest prawdą to jaki rodzaj współpracy został nawiązany? Czytelnicy portalu łowiecki.pl będą z całą pewnością zobowiązani za rychłą i wyczerpującą odpowiedż na powyższe pytania.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 20:54
Najlepiej poczekac na nowy i szerszy czasowo audyt zlecony przez odpowiednie sluzby nie zwiazane z PZL. Czy to jest problem? Dzisiaj plujecie na Diane, a kiedys byliscie kolegami, fotki ,srotki ploteczki itd. Poczekajmy na zakonczenie sprawy. Nie chcecie szerszego czasowo audytu? 120 000 mysliwych w Polsce nie chce tego wiedziec?

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 21:23
Naturalnie chodziło mi o Bartłomieja Popczyka. Tak mnie zamroczył przewodniczący, że wszędzie widzę Sławomirów.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 21:27
Do zakonczenia sprawy nie plujcie na osobe z Waszych " kolezenskich" szeregow. Byla Rzecznikiem.Nie Lowczym Krajowym PZL.Co mogla wynika z sms z DL. Tam byla monarchia, a dzis chcecie ukrzyzowac kogos, kto wierzyl w PZL. Nie plujcie, a poczekajcie na zakonczenie sprawy! To jej sie nalezy.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 21:29
Te pytania Pani NIK powyżej są jednak zbyt skomplikowane w swojej materii . Po obejrzeniu a raczej wysłuchaniu kolejnego wywiadu . Mam do Pana Stanisława Pawluka z racji że wydaje się być doskonale zorientowany jedno złożone w swojej treści pytanie . Uwaga pytam ; Kto ad persona wystawił Pana Izdebskiego jako przysłowiowego słupa i jego rękoma podjął działania w celu rozpierduchy PZŁ , co ma Pan Izdebski obiecana po rozpierdusze , a konkretnie jakie profity / synekury otrzyma , gdy nowe rozdanie na grobowcu PZŁ zacznie kręcić lody .?

Autor: Nemrod_74  godzina: 21:51
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 22:01
Przecież to prawda: "za hobby myśliwych płaci całe społeczeństwo". Mam nędzne poczucie wartości i szanuję wszystkich ludzi. Nie gardzę żadnym - także przeciwnikiem czy podającym się za mego wroga. Jestem z tego dumny.

Autor: Renegat  godzina: 22:01
Jak skłamał może nie do informowany był, albo przeanalizował zachodnie modele łowieckie .Panie Nemrod 74

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 22:04
Z przyjemnością był odpowiedział gdybym aspirował do miana tłumacza z polskiego na nasze. Nie czuję się także upoważnionym do interpretowania wypowiedzi innych osób. Byłoby to niegrzeczne z mojej strony.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 22:11
Nic mi nie jest wiadomym o robieniu rozpierduchy w PZŁ. Chyba, że działania Jenocha jak proponowana przez niego ustawa sprowadzająca koła do roli chłopców do bicia to celowa rozpierducha a nie głupota. Wiem z lektury lowiecki.pl że PZŁ ma się dobrze a Pawluk i Izdebski mogą mu nagwizdać. Nie wiem co ma obiecane Izdebski i za co - nigdy nie byłem przy zawieraniu jakichś układów.

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 22:51
O! Czyżby Pan Stanisław właśnie pokazał plecy rozmówcom? Czy nie takie właśnie zachowanie gorąco piętnował u Diany Piotrowskiej? Hmmm, robi się baardzo dziwnie.

Autor: jacekl  godzina: 22:59
Panie Stanisławie, beton się kruszy. Izdebski robi najlepszą robotę dla społeczeństwa. Oczy otwiera w temacie. Daj Boże szybki upadek Pzl.

Autor: Renegat  godzina: 22:59
Nie dziwnie, tylko fajnie jest zagrać kartami strony mającej inne poglądy jest to naprawdę skuteczne .

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 23:10
Udzieliłem uczciwej odpowiedzi do czego nijak nie jestem zobligowany. Nie jestem rzecznikiem prasowym udzielającym wypowiedzi.