Piątek
09.11.2018
nr 313 (4849 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: PO AUDYCIE - konferencja w sejmie

Autor: Kazimierz123  godzina: 08:06
Brawo,brawo,brawo

Autor: INKONEK  godzina: 10:08
AUDYTY POWINNY BYĆ PRZEPROWADZONE OBSZERNIE W KAŻDYM KOLE,CIEKAW JESTEM JAKIE BYŁYBY WYNIKI TYCH KONTROLI???????????? NAPEWNO OBECNE ZARZĄDY KÓŁ BYŁY BY ZADOWOLONE(BEDZIESZ PAN ZADOWOLONY,NIC SIĘ TAKIEGO NIE STAŁO)

Autor: karlik  godzina: 10:30
W Kołach Gospodyń Wiejskich, OSP, w Bractwach Kurkowych itp też powinny być audyty połączone z Komisjami Robotniczo-Chłopskimi a do pomocy jeszcze ORMO i kilku "tfórców" z łowieckiego;-)

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 10:35
Dzięki przewałom Pana Blocha pożegnamy się z modelem !

Autor: duśpasterz środowisk Ł  godzina: 11:21
KOBRA JA , czy ty masz na imię Katarzyna czy może Piotr?

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 11:56
Tak czy inaczej mleko się rozlało. Czy w takim razie prócz tej czczej gadaniny znajdzie się ktoś kto przedstawi rzeczowe kontrargumenty przeciwko materiałowi jaki przytoczył nasz kolega Stanisław Pawluk. Nie chciałbym być stronniczy i nie stać po jednej czy po drugiej stronie chciałbym dowiedzieć się co rzeczywiście się stało bo to że zniknęły pieniądze z kasy PZŁ to z cała pewnością zainteresuje przeszło 120 tyś myśliwych w Polsce. Czekamy na konkretne wytłumaczenie osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Autor: skaflok  godzina: 12:41
ad Marek Bublej To nawet nie będzie po 100 zł na osobę, nikt się tym nie zainteresuje.

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 12:50
skaflok - dzięki że uświadomiłeś mi rzecz tak banalną (gdzie mieszkam) że jeszcze stawiam takie pytanie i oczekuję na nie odpowiedzi. Szybciej pewnie doczekam się śmierci, niż odpowiedzi ze strony PZŁ czy tego kto jest winien takiemu stanowi rzeczy.

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 13:01
Nikogo nie można skreślić , czy wymazać. Każdy musi otrzymać druga szansę lub gdy przyzna się do własnego popełnionego błędu, powinno się temu człowiekowi wybaczyć. Czy Diana jest winna, ona nie była decydentem a stała się "kozłem ofiarnym" na ołtarzu pod jeleniem ze spiżu. Czy za to mamy ją skreślić. Kolega Stanisław zapewne uważa że nie jest to osoba przesiąknięta trucizną do szpiku kości a kąsając pozostawia jad. Więc nie ma co wyciągnąć daleko idących wniosków w stosunku do naszej w końcu koleżanki po strzelbie. Podobnie rzecz ma się w przypadku kolegi Bartłomieja Popczyka, przed wyciągnięciem jakichkolwiek wniosków zastanówmy się i nie twórzmy nowych historii.

Autor: Bars11  godzina: 14:08
Jeżeli w wyniku audytu czy w konsekwencji postępowania prokuratorskiego okaże się ktoś zdefraudował pieniądze PZŁ to też trzeba potraktować sprawę że to w końcu nasz kolega i darować te kilka milionów zł. ? A może pogrozić tylko ? DB

Autor: Nemrod_74  godzina: 20:20
ad..Stanisław Pawluk - własnie dzięki takiej "rzetelności dziennikarskiej" jak Twoja można tłumaczyć krętactwa i kłamstwa. ad. Renegat - mógł nie wiedzieć - to fakt. Jednak od takich osób należy oczekiwać umiejętności przyznania się do błędu. Pan Sachajko nie tylko tego nie potrafi, ale nawet nie ma świadomości że jest osobą zaufania publicznego i pewne fundamentalne zasady powinny go obowiązywać.