Czwartek
06.12.2018
nr 340 (4876 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Transparentność w PZŁ  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 10:35
W czym leży problem, aby posiedzenia Naczelnej Rady Łowieckiej mogły być transmitowane przez internet? A tak przy okazji – dlaczego zwykli, szarzy członkowie PZŁ o posiedzeniach NRŁ dowiadują się dopiero post factum?

Autor: Kazimierz123  godzina: 10:48
Lodów by nie mogli kręcić.

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 11:07
Wystąpiłem do Ministerstwa Środowiska z zapytaniem, czy na posiedzenie NRŁ w dniu 6 grudnia br., organu PZŁ, nad którym Minister sprawuje nadzór, dziennikarze mają wstęp na podstawie legitymacji prasowej, bo zapytać się bezpośrednio nieistniejącego jeszcze organu nie można. Jak na poprzednie pisma do MŚ odpowiedzi nie uzyskałem, choć może kiedyś uzyskam, bo w październiku przyszła odpowiedź na pismo z maja.

Autor: Zaranek  godzina: 11:29
NO czemu. Główkuj

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 11:35
A tak niejako przy okazji, może mi ktoś wskazać miejsce, w którym PZŁ zamieścił oficjalną informację o tym, że dnia 6 grudnia 2018 r. odbędzie się posiedzenie Naczelnej Rady Łowieckiej? Coś mi umknęło...

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:41
To jest jasne i bez główkowania. W PZŁ ma być wszystko tajne, chołota nie musi wiedzieć niczego i ma płacić. Nie po to utrwalaliśmy od 1952 roku system esbecko-mafijny aby nam teraz bydło składkowe patrzyło na ręce robiące przekręty.

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 11:54
Tak Stanisławie z tą teza całkowicie się zgadzam, ponieważ w mojej obecności (to w tej chwili nie jest ważne gdzie , kiedy i kto) stwierdził publicznie coś takiego: "Gdy mniej wiedzą to hołotą lepiej się rządzi"

Autor: zygi  godzina: 12:06
My zależni od PZŁ, ten od ministra a minister od premiera, ten zaś od prezesa a ten od nikogo. To takie powiązania, węzeł gordyjski, którego póki co nikt teraz go nie rozwiąże. Pozdrawiam.