Czwartek
06.12.2018
nr 340 (4876 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Działacze będą trzymać w szachu koła łowieckie  (NOWY TEMAT)

Autor: Adam Wasilewski  godzina: 18:02
W najnowszym grudniowym numerze BŁ jest mowa o zmianach wprowadzonych do Prawa łowieckiego i również w tym kontekście jest również szczegółowo o tym, jak w ocenie eksperta, Witolda Daniłowicza wygląda wydzierżawianie obwodów łowieckich (www.braclowiecka.pl/archiwum/artykul/4630/wydzierzawianie-obwodow-lowieckich-i). Kto nie chce biegać do kiosku, to może się zalogować i bez problemu pobrać artykuł w PDF. Kto się zapozna i potrafi czytać ze zrozumieniem oraz właściwie oceniać sytuację, to nie powinien mieć już żadnych wątpliwości, że stary beton i wszyscy spadkobiercy myśli i nauk TW Kazimierza mogą spać spokojnie i nadal decydować o majątku, który należy do skarbu państwa. Mało tego, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że stara kasta, która sukcesywnie niszczy łowiectwo, nadal może decydować o tym, które, koło jaki obwód utrzyma lub dopiero w zarząd dostanie. W tym wszystkim jedyne co napawa optymizmem to tylko to, że coraz więcej myśliwych zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę odejście Lecha Blocha tak naprawdę niczego nie zmieniło, prócz kosmetycznej zmiany nazwisk. Dziś budząc się z ręką w nocniku, przypomnijcie sobie postacie tych, którzy zmiany i reformy wam obiecali, cóż w końcu samorządność zostawili sobie po wsze czasy, wiec naiwnym był ten, kto wierzył w zmiany ;-). - Darz Bor odc 275 - Protest w Warszawie (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=BvJibzQgFaU) - Myśliwska "impreza" na Wiejskiej 06.03.2018 (protest 02.02.2018) (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=riC1eDUzp-s&app=desktop) - Darz Bór odc 276 - Zmiany w Prawie łowieckim? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=4ElvCoTQiic)

Autor: Adam Wasilewski  godzina: 18:57
Równocześnie mój mały apel, szczególnie do tego pokolenia myśliwych, które świetnie potrafi poruszać się w internecie i w ogóle w sprawach komputerowych. Jak wiemy, starsze pokolenie może mieć z tym problemy i nie zawsze potrafi szukać wiarygodnych informacji o tym, co się dzieje we wszystkich sprawach łowieckich. Dlatego najlepszym sposobem na zatrzymanie propagandy będzie katalogowanie najlepszych artykułów takich autorów jak Gawlicki, Pawluk, Witold Daniłowicz, Miłosz Kościelniak-Marszał i utworzenie z tego wszystkiego albumu i to w chronologicznej kolejności, którym potem będzie można się wymieniać w kole. Co prawda utworzenie czegoś takiego trochę czasu będzie kosztować, ale taki segregator będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy. Testowałem i wiem, że przynosi to skutki.

Autor: Reset  godzina: 22:30
Jaja sobie robisz?

Autor: Adam Wasilewski  godzina: 23:49
Ja nie robię sobie jaj tylko odnoszę się do faktów, jakie odnoszą się do rzeczywistości. Przypomnij sobie wniosek śląskich myśliwych o odwołanie przewodniczącego Lecha Blocha. Już w tamtych czasach byli tacy, co mimo wszystko mieli jaja, teraz takich przypadków będzie jeszcze więcej, a to są moje strefy wpływów.... Zamach stanu i rewolucja wisi w powietrzu. Trzeba edukować i zagrzewać chłopaków do boju. Nawet przed chwilą pisałem jednym z myśliwych i jednoznacznie stwierdziliśmy, że dawne tendencje już się zmieniły i gołym okiem to widać, że tzw. obrońcy modelA po wymianie jednego komentarza, szczególnie w tej przestrzeni na FB (a ta przestrzeń jest nieco inna niż tutaj) w momencie, kiedy już wiedzą, że czytasz i korzystasz z łowieckiego, to nigdy nie decydują się atakować. Nikt nie lubi wychodzić na idiotę. Portal łowiecki już stał się punktem przełomowym Malcolma Gladwella.