Piątek
07.12.2018
nr 341 (4877 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Działacze będą trzymać w szachu koła łowieckie

Autor: 28rafal  godzina: 00:42
„Pies szczekał na złodzieja, całą noc się trudził, Obili go nazajutrz, że pana obudził Spał smaczno drugiej nocy, złodzieja nie szczekał; Ten dom skradł; psu obili za to, że nie szczekał”

Autor: Duży Miś  godzina: 10:00
Działaczy w szachu będzie trzymała władzunia, ona ma swoje priorytety i cele. Ponieważ PZŁ dostał prawo do gospodarowania majątkiem SP, to władzunia chce wiedzieć, co z majątkiem się dzieje. I tu bym nie liczył na zmianę. Będzie coraz większy nacisk na Koła, aby ograniczyć poziom populacji dzików i jeleni, ze względu na zbyt duże szkody w uprawach rolnych i leśnych, oraz przy dzikach dochodzi ASF. Koła składające się z towarzystwa wzajemnej adoracji, będą musiały zniknąć z rejestrów łowieckich, bo taki sposób prowadzenia gospodarki łowieckiej się nie sprawdził. Wcześniej, czy później ale dojdziemy do sytuacji, gdzie ludzie z pasją łowiecką będą decydowali, a nie demokracja nierobów. Jak napisał jeden z Kolegów "w demokracji sześciu głupków rządzi pięcioma mądrymi". To w kołach z tych sześciu niech co najmniej dwóch zrezygnuje, bo i tak pożytku z nich nie ma, a ta piątka już będzie wiedziała jak ma łowiectwo działać.

Autor: Kazimierz123  godzina: 10:13
Wstąpienie do KŁ musi być na zasadzie deklaracji wstąpienia a nie podania o przyjęcie!!! Wyeliminuje to łapówkarstwo,kolesiostwo oraz przyjmowanie tylko elit;sędziów,prokuratorów,lekarzy itp... W innym przypadku będzie cały czas tak jak jest teraz na 100% myśliwych w każdym kole poluje może 5-max 10%.

Autor: marcineknun  godzina: 11:28
W nawiązaniu do prośby z tematu odpowiadam.Ja kataloguje od dzisiaj, dzięki za poradę i będę na lekcjach pokazywał ,zwłaszcza jeden autor jest godny uwagi , temat lekcji jak nie posługiwać się językiem ojczystym aby nie być obiektem drwin. Dziękuje za pomysł

Autor: Adam Wasilewski  godzina: 12:21
Nic nowego. Obiektem drwin i ataków stawał się automatycznie każdy, kto nie akceptuje tego systemu i ma odwagę mówić prawdę. Jakby ktoś nadal tego nie zauważył to tylko w mniemaniu etatowych pracowników PZŁ, model łowiectwa jest najlepszy na świecie. Ale pożyteczny jest tylko ten, kto jest bezwzględnie podporządkowany, akceptuje draństwo w szeregach i nie myśli samodzielnie. Przykładów jest, tyle że mógłbym klikać aż do wieczora, ale teraz podam tylko jeden przykład. Dlaczego Bloch boi się Golbiaka? (www.braclowiecka.pl/archiwum/artykul/4426/dlaczego-bloch-boi-sie-golbiaka)

Autor: marcineknun  godzina: 13:50
A ja podam też tylko jeden ,skąd ty to wiesz jak nie jesteś nawet naganiaczem nie mówiąc myśliwym, z opowieści forumowych ………… ja nie zabieram głosu w sprawach fizyki kwantowej bo nie mam o tym zielonego pojęcia :)

Autor: F.N.S  godzina: 18:00
Autor: Adam Wasilewski Data: 06-12-18 18:57 "Równocześnie mój mały apel (...) najlepszym sposobem na zatrzymanie propagandy będzie katalogowanie najlepszych artykułów takich autorów jak Gawlicki, Pawluk, Witold Daniłowicz, Miłosz Kościelniak-Marszał" No i oczywiście ----> driver "odrzucony" chociaż nigdy nie aspirujący do odrzucenia Adamo Wasilewski :))))))) Lećmy dalej: "(...) i utworzenie z tego wszystkiego albumu i to w chronologicznej kolejności, którym potem będzie można się wymieniać w kole. (...) taki segregator będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy." Czyż nie Adamie Wasilewski? ;) Step by step ...... do celu hehe. Drążysz skałę lub pchasz ten kamień do przodu. Kto cie nie zna z "artykułów" i "wypowiedzi" na lowiecki.pl lub face to może uwierzy w twe intencje. I jeszcze raz powtórzę: nie ma w twoim wydaniu czegoś takiego jak "MY". Wypowiadasz się za siebie samego. "NAS" myśliwych do swoich wypowiedzi nie mieszaj. Czy to "reformatorów" czy to "ubeków komuszo-zomowskich" w wieku np lat 24. Albo neutralnych. Mamy swoją inteligencję mniejszą lub większą i potrafimy obserwować oraz wyciągać wnioski - uwierz w to wreszcie. Nie jesteśmy bezładną "masą" vel "bydłem" składkowym. I damy sobie radę ze zreformowaniem łowiectwa w Polsce. Lub jego likwidacją. Bez niedocenionych pseudo-sympatyków łowiectwa z aspiracjami.

Autor: marcineknun  godzina: 18:31
W szachu to na razie trzymają tylko patologię, nie przyjętą do kół lub z nich wywalonych na całe szczęście dla nas MYŚLIWYCH. DB

Autor: trucizna  godzina: 20:29
marcin Nawet nie wiesz jak szybko możesz znaleźć się po drugiej stronie barykady więc nie szachuj pojęciem PATOLOGIA