Czwartek
20.12.2018
nr 354 (4890 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Spotkanie w Ministerstwie  (NOWY TEMAT)

Autor: 2dwudziestak  godzina: 15:30
20 grudnia odbyło się spotkanie wielkich tego (łowieckiego) świata. Pojawili się obaj ministrowie, Rolnictwa i Środowiska. Wszyscy walczą z ASF, walczą coraz mocniej. Lekarstwem na ASF jest dymisja P. Jenocha. Waleczni orędownicy nowego ładu: Stasiu i Sławcio budują atmosferę wielkiego zagrożenia, mimo, że ostatni przypadek miał miejsce 14 września. Lada chwila wszyscy dowiemy się, że do 10 stycznia dziki mają być wybite. Zastanówmy się, czy oby ci wielcy reformatorzy nie zawierają przymierza z diabłem. Dla mnie to co się dziś wyprawiało w ministerstwie to ewidentnie walka o stołki. Za kilka dni wszyscy będziemy odczuwali skutki tych działań. Darz Bór

Autor: kedaT  godzina: 15:38
Jest w sieci dostępne nagranie z tego spotkania czy tajemnica.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:42
A dzień dobry kto powie? "Mlodziesz slucha! Łona siem uczy!"

Autor: 2dwudziestak  godzina: 15:43
Tajemnica, kamery zostały wyłączone, nie będzie relacji Kolegi redaktora

Autor: Nun  godzina: 15:43
Widziałem tą walkę o stołki :)

Autor: 2dwudziestak  godzina: 15:44
A Dzień Dobry, dla Szanownego przyszłego ... no sam jeszcze nie wiem jak napisać :-)

Autor: trucizna  godzina: 16:20
Strzeż Boże od takich wodzów

Autor: jacekl  godzina: 16:29
Taki ciekawi, coś tam wiedzą niby coś a nadal nic

Autor: Lennox104  godzina: 17:17
Czy tylko mnie sie wydaje, iż zbliża sie nie tylko koniec PZL, na który zreszta solidnie zapracowało, ale również łowiectwa jakie znamy?Za kilka lat sie dowiemy, kto pociągal za sznurki.Kto robi na tym kasę.Jak juz sie wzajemnie wykończymy.Rolnik i myśliwy to ostatnie duże grupy społeczno-zawodowe, czy jak je nazwać, w Polsce, które nie udają że mięso jest z Biedronki.Naturalni sprzymierzeńcy moim zdaniem.Jak juz z łowiectwem masowym będzie kaput, kto tez będzie następny na widelcu tych wszystkich sprytnych fundacji?Niech pomyśle....

Autor: 2dwudziestak  godzina: 18:32
Ot i wykrakałem (dziennik.lowiecki.plhttps://www.topagrar.pl/articles/afrykanski-pomor-swin-asf/masowa-depopulacja-dzikow-w-najblizszych-tygodniach/?fbclid=IwAR3F8b9IZI5jrKt1xhXE84BhtQAfP9icY31ri9tWGD9yhVg82WJrvAo_LlA)

Autor: 2dwudziestak  godzina: 18:42
Sławek bez paska na twarzy ?? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.topagrar.pl/filmy/slawomir-izdebski-o-zwalczaniu-asf-i-zmianach-w-polskim-zwiazku-lowieckim/)

Autor: trucizna  godzina: 18:46
Tylko czekać, aż będzie miał .

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 19:28
Takie bajeczki to sobie Sławuś może wsadzić ...... (na półkę z książkami). Kołu, które nie wystrzela dzików odbiorą obwód i dadzą innym, hehehehe, .. tzn którym innym? tym z sąsiedniego obwodu, które też nie wystrzelało dzików? Od nowego roku to myśliwych do KŁ to chyba z łapanki będą brać, a może jakiś import od ciapatych? Śmieszni są ... i tylko, ble, ble, ble!

Autor: dariuszz1971  godzina: 19:56
CZY TO PRAWDA, ŻE CHODZI TYLKO O STOŁKI, KTÓRE OBIECAŁ PREZES MALEC? JAKIE OBIETNICE MA SPEŁNIC PREZES PANU IZDEBSKIEMU? CZY TO JUZ KONIEC PZŁ.....CZY CZŁONKOWIE NRŁ WYBRALI PREZYDIUM KTÓRE CHCE PRYWATYZACJI ŁOWIECTWA W POLSCE? CZEMU IZDEBSKI WSZEDZIE WPROWADZA PANA MALCA A KIEROWCA JEST PAN GDULA Z ŁOWCA??? CZY TO KONIEC PZŁ?

Autor: Mark - 2  godzina: 20:40
Dajcie już sobie z tym panem SI spokój. On ma w nosie rolników i myśliwych, raczej jego "głównym celem" jest np. "schowanie się za immunitetem", w przyszłym roku. Przecież w lipcu tego roku, prokurator z Prokuratury Okręgowej w Siedlcach postawił mu dość poważne zarzuty - sprawa jest w toku. Więc wydaje się, iż robi wszystko aby "się schować" póki sprawa nie przycichnie, a gdzie najlepiej - no chyba w sejmie lub senacie, bo wtedy to i immunitet ("poważanie") a jak by co to "sprawa polityczna" itp. bzdety. Tam takich "cwaniaków" na pęczki było i jest do tej pory. A że przy okazji, paru kolejnych "cwaniaczków", w tym "ciepełku się "ogrzeje" no cóż, taka to już "proza życia" w tym kraju. :)

Autor: dariuszz1971  godzina: 21:02
CZY TO NIE WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE PREZES MALEC OBIECAŁ MU UPORANIE SIĘ Z PROBLEMAMI FINANSOWYMI ZA POMOCĄ PZŁ????

Autor: Hupert  godzina: 21:26
Spotkanie w Ministerstwie i wypowiedż Izdebskiego po spotkaniu (lowiecki.pl/newsy/tekst.php?id=257)

Autor: Cyzio  godzina: 22:01
Witam. A zaś bydzie pyr pyr sru tu tu. Byz papatek.

Autor: fox31  godzina: 22:12
"szeroko rozumiana gospodarka łowiecka....." od pewnego czasu mam niekontrolowany odruch wymioty jak to słyszę...

Autor: jacekl  godzina: 22:39
Tworzyć panowie dalej dzieła fantasty. Jak miło się czyta sięgając dna twórczości...................

Autor: Renegat  godzina: 23:37
He he wreszcie pan Sławek powiedział głośno to co wielu myśli.