Czwartek
20.12.2018
nr 354 (4890 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: PREZES MALEC ZNALAZŁ IZDEBSKIEGO DO NAPRAWY PZŁ???  (NOWY TEMAT)

Autor: dariuszz1971  godzina: 20:59
NA TAKĄ OKAZJĘ CZEKALI WIELE LAT - PAN IZDEBSKI, PAWLUK ZA POŚREDNICTWEM PREZESA MALCA UZDROWIĄ PZŁ??? CO NA TO CZŁONKOWIE NOWEJ NRŁ? cytat ze str OPZZRiOR "W dniu 19.12.2018 roku w Ministerstwie Środowiska odbyło się spotkanie Przewodniczącego Sławomira Izdebskiego oraz nowo wybranego Prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej Rafała Malca z Ministrem Środowiska – Henrykiem Kowalczykiem oraz Wiceminister Środowiska – Małgorzatą Golińską. Spotkanie dot. oceny wszelkich nieprawidłowości panujących w Polskim Związku Łowieckim, odstrzału sanitarnego dzików, walki z ASF oraz rozpatrzenia wniosku Przewodniczącego Sławomira Izdebskiego dot. odwołania Piotra Jenocha z funkcji łowczego krajowego. Na jutro (20.12.2018 r.) zapowiedziana jest debata rolników i myśliwych w Ministerstwie Środowiska na temat szeroko rozumianej gospodarki łowieckiej w kontekście odszkodowań i walki z ASF. Natomiast około godziny 11:30 odbędzie się konferencja prasowa Przewodniczącego Sławomira Izdebskiego z rolnikami i myśliwymi."

Autor: dariuszz1971  godzina: 21:04
JAKIE STOŁKI MA OBIECANE?? KOMU JESZCZE ZALEŻY NA OBECNYM MODELU ŁOWIECTWA????

Autor: Kazimierz123  godzina: 21:23
Prezes Malec Jest osobą myślącą i nie skorumpowaną. Wie dobrze, żeby naprawić to co jest zepsute ,trzeba to wymienić na nowe. I chwała mu za to. Wszystkich skorumpowanych i zarażonych starym systemem trzeba natychmiast usunąć. Zacząć wszystko od nowa, od góry po same doły. My rewolucjoniści wydamy każdego czerwonego pająka. I wskażemy wszelkie patologie i nieprawidłowość w PZŁ.

Autor: INKONEK  godzina: 21:27
Dariusz 1971 pomyliłeś daty to nie 1 kwiecień 😂😂😂😂😂

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 21:32
Kto czyta - wie więcej! (www.lowiecki.pl/newsy/tekst.php?id=258)

Autor: dariuszz1971  godzina: 22:03
https://www.pzlow.pl/index.php/aktualnosci/565-narada-lowczych-okregowych-z-lowczym-krajowym

Autor: zwiorinx  godzina: 22:04
jeżeli to prawda to czemu Jenoch nie robi żadnej kontrakcji? mój ojciec twierdzi że szczwany lis biurokracji; czyżby się mylił?

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 22:30
‘’My rewolucjoniści wydamy każdego czerwonego pająka. I wskażemy wszelkie patologie i nieprawidłowość w PZŁ.’’ Skąd ja to znam ​? Są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni. ''===='' (wiersze.doktorzy.pl/bagnet.htm)

Autor: jacekl  godzina: 22:34
Pięknie przepisane. Tak trzymać............. Dla dobra łowiectwa.