Wtorek
25.12.2018
nr 359 (4895 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: PREZES MALEC ZNALAZŁ IZDEBSKIEGO DO NAPRAWY PZŁ???

Autor: Adam Wasilewski  godzina: 11:52
Tuba propagandowa od samego początku sztucznie obrzydzała myśliwym wszystkie rozwiązania i pomysły Izdebskiego. Ale myślę, że coraz mniej jest tych, którzy jeszcze dają się na to nabierać. Krucjata Izdebskiego (jeżeli tak można to nazwać) nie była przeciwko szarym myśliwym, ale przeciwko ludziom na górze, których interesują tylko pieniądze i biznesy, a nie systemowe rozwiązywanie jakichkolwiek problemów.

Autor: Jurekel  godzina: 16:37
Niech pan S. I. zajmie się swoim procesem i udowadnianiem własnej niewinności , Zarzuty. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/slawomir-i-szef-opzz-rolnikow-i-organizacji-rolniczych-z-zarzutami-z-synem-mieli-wyludzic-nawet-2-mln-zlotych-od-rolnikow/) Nie wiem czy to jest właściwa osoba do rozliczania kogokolwiek z pieniędzy ?

Autor: hunter26  godzina: 17:52
Bardzo ciekawy czlowiek I przypadek. Jezeli to wszystko prawda, a nie mysle aby prokuratura wyssala te zarzuty z palca, to wyglada na to, ze zasluzenie dostanie troche wolnego czasu od natloku tych wszystkich obowiazkow I w spokoju I zaciszu bedzie mogl rozmyslac o polskim lowiectwie I nad tym jak jeszcze mozna pomoc biednym, skrzywdzonym polskim mysliwym.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 19:35
Wtedy ja będę miał więcej roboty. Na szczęście zarzuty prokuratury są warte tyle co nic. Sam miałem ich mnóstwo - żaden się nie utrzymał.

Autor: Jurekel  godzina: 19:58
Jasne , poszkodowani "mataczą" (www.tygodniksiedlecki.com/t35890-a.kiedy.pieniadze.htm)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:16
Mataczysz! Trzy lata temu był ten opis. Powiedz jaki stan jest na dziś.

Autor: Jurekel  godzina: 20:26
Z doniesień prasowych - zarzuty (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tvp.info/38200610/wyludzenia-i-oszustwa-podatkowe-przewodniczacy-opzz-rolnikow-i-organizacji-rolniczych-z-zarzutami) - Ty zapewne wiesz najlepiej , czy coś się zmieniło ? Umorzono to postępowanie ?