Czwartek
24.01.2019
nr 024 (4925 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Kto w nowym rozdaniu wróci do gry  (NOWY TEMAT)

Autor: FMJ  godzina: 08:14
Co prawda Lech Bloch nie może w myśl nowej ustawy zasiadać na czele PZŁ, nie mniej odnoszę wrażenie, że jego "duch" czuwa nadal nad PZŁ". Kto wróci do gry w ZG z poprzedniego składu? Może Diana Piotrowska, promowana przez gwiazdy tego portalu, a może Młody Gdula z racji chociażby nazwiska w którym uznanie znalazł nowy prezes NRŁ?

Autor: J.Chudy123  godzina: 08:18
Może stary Gdula ma na Malca i kogoś z jego przybocznych COŚ ku pomocy obsadzonego przez siebie w ŁP propagandzisty?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 08:29
Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko łowczego krajowego! Zatrudnię wówczas i Piotrowską i Gdulę i także Blocha.

Autor: Zaranek  godzina: 08:38
Poczekajmy. Zobaczymy kogo wskaże ustępujący łowczy. Na pewno nie będzie to gość o poglądach głoszonych przez towarzystwo. wzajemnej adoracji. Ale będą jaja jak się na chłopa rzucą

Autor: J.Chudy  godzina: 08:39
"Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko łowczego krajowego!" W końcu dowiedzieliśmy się, po co była ta cała "rewolucja"! A miało być tak pięknie ...............

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 08:43
Mało! Prezesa NRŁ też wygryzę i będę dwa w jednym! Później sięgnę po prezydenturę. Zaranek! Ustępujący nic nie może wskazać. Dobrze zrobi jak potulnie zabierze kartony i po cichutku wyjdzie.

Autor: J.Chudy  godzina: 08:48
Wcale mnie nie zaskoczyłeś. Jakiś powód pisania takich bzdetów musiał być. Teraz przynajmniej wiemy o co chodziło. Ciekawe co teraz klakierzy powiedzą, co wierzyli w ideały.

Autor: Mysliwiec 1  godzina: 08:52
A ja zgłaszam i to na poważnie kol. Piotra Gawlickiego. Dla mnie to osoba ,która ma wielką wiedzę, zna łowiectwo od podszewki, jest człowiekiem kompromisu, uznaje i wysłuchuje odmienny głos w debacie publicznej, neguje chamstwo, obrażanie innych, nieprawdziwe insynuacje.

Autor: rycerz  godzina: 08:53
Ja bym zainteresował się Tarnobrzegiem i tam szukał odpowiedzi na postawione pytanie.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 09:03
We władzach ZG PZŁ jest kilka samochodów do przekucia i parę osób co chętnie kupi prawo jazdy. Nie wykluczone, że takie kadry będą niezbędne dla władz PZŁ. Może nawet Henryk Kowalczyk potrzebuje prawa jazdy albo przekucia numerów w swoim samochodzie to będzie miał jak znalazł.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 09:11
ad myśliwiec , tworzysz gabinet cieni ?

Autor: Manlicher 308w  godzina: 09:33
Tylko Pan Piotr Gawlicki może na stanowisku ŁK zrobić należyty porządek w PZŁ. Popieram 100%

Autor: jano123  godzina: 09:43
Oj manlicher, manlicher, Ty zawsze taki wygadany w 3 osobach, może ty spróbujesz. Zreformujesz, będzie się z kogo śmiać.

Autor: marcino  godzina: 09:43
ja już gdzieś to napisałem Stanisław na prezydenta!

Autor: Mysliwiec 1  godzina: 09:53
Nie - to nie gabinet cieni. To pragmatyzm. Na te trudne czasy to właściwa osoba. Miałem okazję poznać kol. Piotra, znam jego poglądy od lat, są zbieżne z wieloma myśliwymi i co ważne są constans. Łowiectwu potrzebna jest reforma (oczywiście będzie to reforma spóźniona o 20 lat) ale lepiej późno niż wcale. Kolega Piotr ma "kontakt" z myśliwymi, obyty w zarządzaniu (własna firma, prezes koła itd), ze społeczeństwem i politykami (od tego nie da się odciąć ale trzeba umiejętnie). Myślę że nie po drodze mu również z takimi ludźmi jak np Pan Izdebski bo to wg mnie zły kierunek

Autor: Mysliwiec 1  godzina: 09:56
Kolego Piotrze - czekamy na Twoją decyzję. Wiem że to "czujesz" i chciałbyś spróbować. Ja już zaczynam lobbować gdzie trzeba to robić.

Autor: `  godzina: 10:02
Popieram

Autor: kriss/sieradz  godzina: 10:08
koledzy , na portalu nie potrafi a co dopiero w PZŁ ? Traktuję to jako dobry żart , boki zrywać

Autor: Odyniec 30-06  godzina: 10:19
Piotr Gawlicki 100% poparcia możesz i masz do tego nie małe predyspozycje jak nikt inny!! Ruszaj!!

Autor: Manlicher 308w  godzina: 10:20
kris Ty i ci wszyscy delegaci,członkowie NRŁ do pięt Panu Piotrowi nie sięgacie. Jego prawna i łowiecka wiedza jest wręcz ogromna!!! Człowiek na wskroś uczciwy i sprawiedliwy. Nie tylko dla reformatorów dla WSZYSTKICH.

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 10:20
Koledzy, nie byłem, nie jestem i nie będę zainteresowany żadnymi stanowiskami, a już na pewno nie tymi nadawanymi z góry, jak w partiach, rządach, samorządach, stowarzyszeniach, etc. Nie miałem, nie mam i nie chcę mieć nad sobą nikogo, kto mógłby przyjść i powiedzieć, że mam zobowiązania za powołanie na dane stanowisko. Byłem, jestem i będę "....Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem...." [Adam Mickiewicz]. Kolegom, którzy widzą mnie na stanowiskach w PZŁ dziękuję za zaufanie, a tym którzy nie chcą nawet o tym słyszeć też dziękuję, bo mobilizuje mnie to do dalszych działań. Otwarty jestem na spotkania ze wszystkimi Koleżankami i Kolegami myśliwymi. Jestem dostępny w Gdańsku i okolicach cały rok, a 2 - 4 lutego zapraszam do Poznania na Targi Knieje oraz 5 - 7 kwietnia do Sosnowca na Targi ExpoHunting, gdzie jestem do dyspozycji na stoisku dziennika i portalu "Łowiecki".

Autor: Odyniec 30-06  godzina: 10:21
Manlicher 308w Zgadzam się w 100% prawda czysta jak łza to co piszesz.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:26
Cytat: Człowiek na wskroś uczciwy i sprawiedliwy. Nie przesadzaj! Zwłaszcza z tą "sprawiedliwością" szczególnie przy rozdawaniu kartek.

Autor: skaflok  godzina: 10:26
Jeśli Piotr Gawlicki jest taki jak piszesz to.....się nie nadaje.

Autor: Manlicher 308w  godzina: 10:36
Drogi Panie Staśku, Kartki przy obecnym syfie w PZŁ to pikuś. Ja mogę dostać i milion czerwonych tylko ,żeby te bagno udało się naprawić.

Autor: Mysliwiec 1  godzina: 10:42
Kol. Piotrze - porządni ludzie zawsze tak się zachowuję dopóki, dopóty nie będzie konkretnej propozycji na stole. Po dwóch latach kolega wróci do swoich "zabawek" ale zapisze się w historii polskiego łowiectwa jako ten co to oto zrobił porządek w imię przyzwoitości i potrzeby dostosowania do czasów w jakich żyjemy. To naprawdę wielkie wyzwanie ale możliwe do zrealizowania. Dokonać tego może człowiek "wielki" (nie miałem na myśli wzrostu)

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 10:48
Kolego Piotrze, Każdy z nas ma swoich szefów. Nawet wykonując działalność gospodarczą, prowadząc firmę, której jest się właścicielem, szefem dla ciebie są twoi klienci. Niby relacja dobrowolna i równoważna. Ale tracąc klienta tracisz zarobek. Podobnie jak człowiek który traci stanowisko - traci płacę. Przynajmniej tak mawiał Pan Enrico Mangiarotti, właściciel firmy w której pracowałem.

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 10:51
Jakby się kto pytał to też chcę być Łowczym Krajowym ! Stawiam tylko jeden warunek - przenosimy siedzibę ZG do Gdańska bo nie chce mi się do Warszawy jeździć ;-)

Autor: J.Chudy123  godzina: 10:55
Sama NRŁ z 16-stoma ŁO wystarczy do ogarniania spraw łowieckich w PL. Żaden ŁK i 33 darmozjazdów jest NIE POTRZEBNYCH w PZŁ.

Autor: J.Chudy  godzina: 11:19
Piotr Gawlicki, dobra kandydatura Trzeba tylko kolejne zmiany w Statucie poczynić np. - Wyrzucenia dokonuje się za .............. widzimisię wyrzucającego i do tego nie ma jakiejkolwiek drogi odwołania. Pismo ws odwołania, to jak pisanie na berdyczów! Nie pamiętam by w historii portalu, jakiekolwiek zostało uwzględnione. - kumotry PZŁ (redakcji) mają swoje przywileje, a bydło składkowe cicho mi tu siedzieć!!! - nadszyszkownik kumotrów o nicku redaktor jest "święty" i może bluzgać na wszystkich do woli, - goście zagraniczni. tzw posty dewizowe zza oceanu nie podlegają ocenie. Dewizowiec może pisać w każdym dziele i o czym chce i nie ma najmniejszego znaczenia, czy na temat. - przyjęcia do koła tfuu łowieckiego, dokonuje się po uważaniu władzy, nie przyjęli? pisz na Berdyczów. To tak tylko na początek, .... myślę, że NRŁ się nad tym pochyli

Autor: Lennox104  godzina: 13:18
Powiem tak.Poczytalem, popatrzalem, pomyslalem i ja juz wiem, KTO jest w nowej grupie ktora ma zamiar zdobyc i sprawowac WLADZE w PZL.Jest to niewiarygodny sklad, doslownie szokujacy.Jak to sie mozna dogadac ponad podzialami jak sie ma CEL:)))Ale tez, jak maja cieniutkich adwersarzy....Podziwiam Panowie i Pani, podziwiam:))))

Autor: FMJ  godzina: 14:11
@Lennox104 Dla władzy można się zbratać nawet z Izdebskim, a poza tym wydaje mi się, że jej już wybaczył.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:43
Kto? Komu? Co wybaczy? Możecie pisać bez szyfrów?