Czwartek
24.01.2019
nr 024 (4925 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Robi się gorąco wokół statutu  (NOWY TEMAT)

Autor: Kibic  godzina: 15:32
Wczoraj przywołałem incydent (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=147011&t=146960&v=t) z głosowaniem § 95 ust.5 projektu statutu. Okazuje się, że sprawa ma poważniejszy wymiar, niż się wydawało, bo w projekcie znalazły się zapisy dotyczące "okręgowych kolegiów łowieckich", o których nie było mowy podczas posiedzenia NRŁ. Odmienny niż przegłosowano zapis § 95 ust.5 oraz zapisy dotyczące tych "kolegiów" wprowadził do projektu Andrzej Hinc, członek NRŁ z Gdańska. Podniosły się zarzuty o celowym krętactwie wobec NRŁ z realnym prawdopodobieństwem postępowania dyscyplinarnego wobec sprawcy tego zamieszania. Czekamy na dalszy rozwój wypadków.

Autor: MAK  godzina: 15:38
I już wymiar sprawiedliwości powinien się zająć delikwentem. Ponieważ świadomie naruszył prawo takie lub inne, zasady współżycia społecznego, działał na szkodę społeczeństwa, to pierwszy krok w tej sprawie powinien dotyczyć zabezpieczenia jego broni palnej. Proste. Świadomie naruszył prawo. Przepisy prawa go nie wzruszają ? Jeżeli tak, to Ustawa o broni i amunicji również nie.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 16:11
Nie rozumiem jednej rzeczy: jeżeli ostateczny projekt nie jest dopracowany to dalej trzeba pracować tak , żeby spełniał oczekiwania minimum 2/3 myśliwych a nie jakiegoś tam sławusia , zrobić konsultacje w okręgach i wspólnie Go dopracować ( Statut ) - to po jaką cho...rę musi być jutro zatwierdzony jak i tak będzie do czterech liter ? W taki sposób to można zwijać i rozwijać papier toaletowy i zawsze będzie co robić a my będziemy się męczyć kolejne 10 albo i więcej lat ? Mam propozycję - zrobić zjazd myśliwych na Stadionie Narodowym większość powinna się zmieścić.

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 16:48
@ kriss/sieradz Chyba właśnie po to było to spotkanie w Opolu.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:09
"Sławuś" jeszcze na oczy statutu nie widział i zdania na jego temat nie wypowiedział. Skoro przewija się w kontekście statutu to jutro podpowiem mu aby się na poważnie tym bagnem zainteresował!

Autor: Nun  godzina: 19:35
Lepiej nie ,niech to zrobią mądrzy ludzie z doświadczeniem ,a nie rolnik ,niech on lepiej szuka żony w TV taki fajny program z udziałem jego kolegów :).

Autor: marcino  godzina: 22:02
O Sławomirze Izdebskim powiedzieć można wiele ale nie obrażajmy siebie nawzajem i naszych politycznych - i tu jak kto woli : oponentów, partnerów ale z całą pewnością przedstawicieli strony społecznej.

Autor: jano123  godzina: 22:38
Izdebski na za pazurami, więc trudno oczekiwać czegoś dobrego. Poza tym widziałem jego ostatnie wyżygadła - noktowizory i termowizory, noktowizory i termowizory. Piepszyl chłop 3 po 3 w kółko powtarzając to samo. I jego mają słuchać myśliwi. Kpina.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 22:47
marcino , mogę się z Tobą częściowo zgodzić , ale ... otóż to ; jeżeli jest się przedstawicielem strony społecznej to trzeba dbać o jej wizerunek a jaki on jest ... niestety kiepski - były tu odnośniki do prasy z informacjami , że na S.I. ciążą prokuratorskie zarzuty wyłudzenia - o ile pamiętam około 2 mln zł - czy taka osoba powinna być przewodniczącym OPZZRI ? odpowiedz sobie sam. Taki np. Jurek Owsiak - mimo , że nie bardzo odpowiada mi jego " sposób bycia " i uważam , że powinien przedstawić wszystkie sprawozdania finansowe wszystkich spółek związanych z WOŚP aby oczyścić atmosferę wokół swojej osoby a tego dotychczas nie zrobił to jednak potrafił się zachować po tragedii w Gdańsku i złożył rezygnację z przewodniczenia WOŚP ... wrócił na prośby wielu , wielu darczyńców i dobrze zrobił bo WOŚP bez niego już nie byłaby taka sama a coby nie mówić zrobił wiele dobrego ... tylko te sprawozdania finansowe rzucają cień.