|
|
Czwartek
14.02.2019nr 045 (4946 ) ISSN 1734-6827 Dyskusje problemowe Temat: Poprawki do projektu statutu (NOWY TEMAT) Autor: Artur Jesionowicz godzina: 12:26 Poprawki do projektu statutu (www.lowiecki.pl/prawo/statut/2018/poprawki_do_statutu_dla_KZD_od_komisji_statutowej_NRL.pdf) Co to za "dokument"? Przez kogo sygnowany? Jaką posiada moc? Dlaczego taki bałagan w nim panuje? Autor: Silwerus godzina: 12:39 Trochę uporządkowali bałagan. Jedyny plus to powrót do kworum na WZ w kołach. Ogólnego fatalnego wrażenia to nie zmienia. Autor: ogór godzina: 12:47 Prubuja punktami statutu uzupełnić kulawy zapis prawa łowieckiego Koniecznie chcą mięc wpływ i monopol na przyznawanie obwodów - to ich najbardziej boli No a przy okazji kilka niewdzięcznych kół moze obwody stracić - bo znajdą się lepsi koledzy królika Odwołanie nie przysługuje ;:):) Autor: Stanisław Pawluk godzina: 12:50 Wykreślili "niekoleżeństwo" a wstawili inne nie mniej pojemne określenia jak "etyka" i "dobry obyczaj"! Czyli nie kijem to go pałą! Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund godzina: 13:42 Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum. Autor: Stanisław Pawluk godzina: 13:49 Tak piszę! Co dla ciebie jest etyczne np. pisanie uszczypliwości i wycieczek osobistych dla innych już etycznym nie jest. Etykę rozstrzyga każdy we własnym sumieniu a nie w formie jakiegoś idiotycznego wywalania i to przez osoby, które takim zachowaniem w moich np. oczach stają się nieetyczne! Oddawanie kompetencji wywalania z kół pod byle jakim pretekstem albo i bez pretekstu jest dawaniem gorylowi brzytwy i wpuszczaniem go do przedszkola pełnego dzieci. Autor: Silwerus godzina: 13:55 Doszło jeszcze jedno kapitalne pojęcie " sumienność ". Jak rozumiem ocena co jest sumienne pozostaje w gestii ZK.. Autor: pięta godzina: 14:05 Nie kłucie się każdy pisze jak umie albo jak mu wygodnie a czy to innym pasuje? A to już inna sprawa A .poprawki i to duże do tego Jenochowego i spółki bubla statutu są konieczne i niezbędne.KZD już pojutrze!!! KOLEŻANKI I KOLEDZY DELEGACI nie dajcie się manipulować myślcie nad czym głosujecie to od was zależy jaki ten statut będzie przyjęty nie dajcie się manipulować pięknymi słówkami i ulotnymi obietnicami kogokolwiek bo nikt nie ma takiej władzy by WAM narzucać jak macie głosować jeśli by ktoś tak chciał czynić / i obojętnie kto nim będzie /macie rozum myślcie samodzielnie głosujcie w/g własnego sumienia !!! Autor: ogór godzina: 14:10 Ciekawe czy jakis członek NRŁ podpadnie ZG za nielojalnośc ?? Blochu ich wyszkolił i wychował więc pięta nie spodziewaj się wiele -sitwa wybrała sitwę i ta sitwa teraz gotuje nam "przyjemnosci" Autor: KOLUNIO godzina: 18:56 Koledzy to jest tylko takie przepraszam gdybanie, Nie wiadomo czy projekt statutu zostanie "klepnięty", poczekamy to jeszcze tylko dwa dni, a być może okaże się, że zostaną wprowadzone jakieś poprawki i większość nemrodów będzie zadowolona. Autor: karlik godzina: 18:57 Cokolwiek by zmienili czy zostawili, to i tak będzie wam wszystko "na nie". Gdyby tak chcieli słuchać wszystkich mędrców i filozofów z Łowieckiego, to na 100% nigdy by żadnego statutu nie przyjęli! Autor: KOLUNIO godzina: 19:00 Jest w tym sporo racji karlik, wszystkim się nie dogodzi, mądrze prawisz. Autor: marcineknun godzina: 19:04 te ,,niekoleżeństwo,, to dla niektórych sól w oku :) ma być ,normalnym nie wadzi. DB Autor: labul godzina: 21:30 Co to : ,,ma być ,normalnym nie wadzi." ? |