Czwartek
14.03.2019
nr 073 (4974 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Nie dajmy się zwariować

Autor: SPOKO  godzina: 00:32
PeBe Hm szczerze to uchwalenia statutu PZŁ.

Autor: Krzych75  godzina: 00:58
BeBe zgadzam się w całej rozciągłości z tym co klepnąłeś w swoim poście ! SPOKO -.- BINGO... Darzbór

Autor: Duży Miś  godzina: 08:09
Spokój to już był. Nadmiar spokoju doprowadził do obecnego bałaganu, którego nikt nie chce sprzątnąć. A polityka rządzi się swoimi prawami. Dano kolejną szansę na powrót normalności mając świadomość, że jest to niemożliwe. Teraz będzie okazja w majestacie prawa odgórnie zrobić "porządek". A jak ma nastąpić poprawa przy tych samych wronach, które po huku wystrzału znowu siedzą na gałęzi, tylko w innej konfiguracji. Władza potrzebuje tylko sygnału. A ma kto kontrolować sytuację. Czy pasjonaci łowiectwa stracą? Raczej nie, aparatczycy na pewno.

Autor: zygi  godzina: 10:01
Do tego harmidru i głupot jakie prawią ministrowie,do tego hejtu na myśliwych, obelg i innych takich, walnie przyczynili się nasi ' pseudo reformatorzy'. Niech teraz powiedzą gdzie jest ta cała patologia. Z rządzącymi nie zadrą bo któregoś ranka odpowiednie służby zawitały by do ich drzwi. Niech się wstydzą tych swoich epitetów pod adresem myśliwych. Na ich miejscu już bym się dawno wypisał z tego portalu ale ich na to nie stać, oni potrafią tylko judzić. To też za ich sprawą jest taka nagonka na myśliwych. Teraz jakoś odpuścili bo chyba zobaczyli jak "pomogli"myśliwym a do koryta się i tak nie dostali. Rozliczali wszystkich. Oby nie przyszedł czas na ich rozliczenie. Dali się starym wyżeraczom wykorzystać jak przedszkolaki. Pozdrawiam.

Autor: karlik  godzina: 11:43
Zygi- trudno nie przyznać Ci racji. Jest tak w istocie.

Autor: Duży Miś  godzina: 19:58
Pseudo reformatorzy robią wszystko, aby zmian nie było. Mamy obecnie taki wzór "okrągłego stołu", gdzie Kiszczak podpisywał porozumienie ze swoimi kapusiami. Dobrze temat bałaganu Polski ujął Prezydent Duda w Kościele Św. Brygidy podczas mszy w rocznicę Sierpnia 80. Jest filmik na YT pt. "Wałęsa uciekł z Kościoła". Zygi jak chcesz przykłady patologii, to ja też mam trochę materiałów, ale tylko na priw mogę przedstawić. A nowy ŁK niech pokaże, że chce coś zrobić pozytywnego. Fakty mają przemówić, bo gładkie gadki nie interesują nikogo. Jak ma być spokój i chęć do pracy oraz polowania, to nikt nie może walczyć o odstrzał, jak za komuny o papier toaletowy. A podstawą funkcjonowania Koła nie mogą być fanaberie nieudaczników. Niestety takie rodzynki też w tym cieście, zwanym PZŁ istnieją.

Autor: zygi  godzina: 20:58
Duży Misiu. Oczywiście,że w PZŁ nie jest wszystko ok. Są takie kwiatki o jakich wspominasz i nawet gorsze. Dla tego przez cały czas twierdzę,że w PZŁ muszą nastąpić zmiany. Dajmy jednak nowemu ŁK trochę czasu na działania. Nikt w ciągu kilku dni nie dokonał cudów i Łk też takiego cudu nie dokona. Pomóżmy mu jak kto może a jak nie może to niech nie przeszkadza. Zmiany są trudne i wymagają czasu. No ale z ty Okrągłym Stołem to chyba trochę przesadziłeś. Obrażasz Panów Kaczyńskich?. Pozdrawiam.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 21:43
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Krzych75  godzina: 22:18
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.