Czwartek
14.03.2019
nr 073 (4974 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Ankieta dla uczestników KZD  (NOWY TEMAT)

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 19:37
Polski Związek Łowiecki poszukuje wizji, misji i celów dla swojej działalności, zapraszając delegatów na XXIV Zjazd PZŁ, do wzięcia udziału w aktywnym współtworzeniu strategii Zrzeszenia, która ma się stać punktem wyjścia dla przyszłych działań. Szeregowi członkowie PZŁ nie zostali zaproszeni do współtworzenia tej strategię, bo na pewno nie zrozumieją "Materiału pomocniczego" i wystarczy, że siedzą cicho płacą składki. ============ Taki tekst ukazał się na stronie Dziennika łowieckiego.pl , widziałem ten dokument, z tego co napisał Piotr Gawlicki to powinniśmy się głęboko zastanowić czy expose ŁK jest na tyle szczera by jemu uwierzyć. Gdy został mianowany przez MŚ H. Kowalczyka na stanowisko Łowczego Krajowego pośpieszyłem złożyć telefonicznie powinszowania i oczywiście korzystając z okazji postanowiłem dołączyć stronę FB KŁ do mojej strony i potraktować to z duma, że miałem przyjemność poznania ŁK , rozmawiania z nim złożenia życzeń i gratulacji, podzieliłem się z nim moimi doświadczeniami i usłyszałem z drugiej strony tak myślałem szczere zapewnienie że będziemy iść drogą prawdy i prawa. Jednak co się okazało w niedługim czasie konto kolegi KŁ A.K. zostało trwale usunięte z listy moich znajomych. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem tak wykształcony jak kol. A.K. , nie zajmuje prestiżowego stanowiska w kraju a jestem tylko skromnym emerytem, który popadł w niełaskę i prosi o pomoc w dochodzeniu do prawdy. No cóż jestem tylko, jak to napisał Stasiu Pawluk , "bydłem składkowym" i wara mi od takich dokumentów bo nikt ode mnie ich nie przyjmie. I wara od takich ludzi bo nikt ze mną nie będzie rozmawiał , nie ten poziom. ============== Czy pytanie jakie zostało postawione w dniu 8 marca podczas konferencji: "Co dalej z łowiectwem" w takim wypadku ma sens? ============== Panie Piotrze ma pan racje, nawet podczas rozmowy telefonicznej, którą mieliśmy przyjemność prowadzić między sobą, doszliśmy do podobnych wniosków. Stasiu też nie myli się w swoich osądach. "Co dalej z naszym łowiectwem"?

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 19:40
A to jest ta ankieta przeznaczona dla uczestników KZD Str.1.

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 19:43
Str 1

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 19:44
Str 2

Autor: beretta82  godzina: 19:54
a niby kto otrzymał taki bubel? co to za dokument, śmiać się czy płakać? to uchwała NRŁ przyjeła taki gniot czy Łowczy Krajowy rozesłał? kto to jest jakiś gaweł, czy to nie emeryt, który kiedyś był prawą ręka Blocha ? to jakis fake news?

Autor: DZIADEKZESTRZELBĄ  godzina: 20:00
Nasi delegaci na Okręgowe Zjazdy wybrali delegatów na Zjazd Krajowy i ci delegaci na pewno zrobią wszystko ażeby nasz Związek był och i ach. Tylko dajmy im popracować. Na pewno skonsultują to z szarymi członkami związku i odpowiednio odpowiedzą na pytania zawarte w ankiecie. A my wszyscy na tym na pewno skorzystamy. Pozdrawiam / nie delegat / Darz Bór

Autor: Duży Miś  godzina: 20:02
Nadzieja umiera ostatnia.

Autor: Silwerus  godzina: 21:07
Jakiś czas temu zadałem tu na forum pytanie : Czy reforma Pzł ma sens? Odpowiedź brzmi - nie ma. Zjazd, statut, nowy łowczy itp. to zaklinanie rzeczywistości.

Autor: Flyjanek  godzina: 22:05
Panie Marku lubię pana czytać. szanuję pana poglądy ,ale ta naiwność... Pan ocenia innych swoją miarą. Jesteśmy my niewolnicy i oni wodzowie no i ta kasa no i te stanowiska a Pan by chciał ,żeby oni niby co? Mamy płacić ,płakać i się nie odzywać . Feudalnej struktury taka jest natura .

Autor: Alej.....  godzina: 22:20
PZŁ potrzebuje... Za to łowiectwo potrzebuje utraty przez PZŁ monopolu.

Autor: INKONEK  godzina: 22:24
Najpierw trzeba OCZYŚCIĆ PZŁ z betonu i będzie dobrze!!!

Autor: Alej.....  godzina: 22:27
Oczyścić to trzeba łowiectwo z pezetełostwa.

Autor: Flyjanek  godzina: 22:37
Alej,w pkt.!