Piątek
15.03.2019
nr 074 (4975 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Ankieta dla uczestników KZD

Autor: Orlik  godzina: 10:21
Koledzy, Nie dajcie się złapać na pusty haczyk, którym jest ta ankieta. To PZŁ nie robiąc nic przez te wszystkie lata, biorąc za to grube pieniądze z naszych składek chce podstępnie naszymi rękoma załatwić to co sam jest zobowiązany zrobić. Na dodatek na tych nieszczęsnych ankietach ktoś chce zrobić sobie temat pracy studiów podyplomowych z zakresu łowiectwa i to już przestaje być śmieszne. Niech wreszcie cały ten Zarząd weźmie się do roboty i pracuje jak powinien, a nie opowiada wszystkim dyrdymały.... DB Orlik

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 10:39
No I Proszę Orzeł Przedni Dał Głos. Naprawdę Panu wadzi że ktoś napisze pracę magisterską . A może masz Pan tylko syndrom ‘’ Psa Ogrodnika ‘’. Jak nie konsultują z szaraczkiem to ….uje. Jak zapytają to poszli wy won .

Autor: J.Chudy123  godzina: 11:10
Ta ankieta to oczywisty dowód na to, że obecny ŁK nie został wybrany i przedstawiony MŚ przez NRŁ jako jeden z trzech konkurujących. Mistyfikacja z tym składaniem CV (wykształceniem, doświadczeniem etc). ul. Nowogrodzka rządzi, a w PZŁ kolejny Dyzma.

Autor: truver  godzina: 12:00
W moim przekonaniu, ankieta została opracowana za czasów Jenocha, i wypuszczona teraz przez jakiegoś pracownika przy ZG PZŁ. Znakomita większość członków PZŁ będzie utożsamiała ankietę z nowym ŁO, może właśnie w tym rzecz.

Autor: beretta82  godzina: 13:20
To Gaweł nie jest pracownikiem ZG Pzl, tylko przy ZG? To jakim prawem wpisany jest taki adres email? Ale cyrki....co za profesjonalizm w zarządzaniu LK

Autor: truver  godzina: 20:53
Zarząd Główny, zgodnie z ustawą składa się z minimalnie trzech a maksymalnie z czterech osób. Zarząd Główny może podejmować uchwały i w ten sposób zarządzać PZŁ. Zarząd Główny jeszcze nie został powołany. Jedynie został powołany Łowczy Krajowy ale to jeszcze nie zarząd. Cała reszta to tylko pracownicy.