Piątek
15.03.2019
nr 074 (4975 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ZO Olsztyn  (NOWY TEMAT)

Autor: golden75  godzina: 10:02
ZO Olsztyn powołał składy nowych komisji problemowych.Po raz pierwszy powołano komisję KONTROLI WEWNĘTRZNEJ. Ciekawe co będą kontrolowali w ramach swoich kompetencji? "Ptaszki ćwierkają" , że w niektórych zarządach kół już "trzęsą porami"....... Komisja powinna prześwietlić co nie które Zarządy i pokazać kolegom wyniki swoich prac- wiele z nich na pewno będzie interesujących. golden75

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 10:29
Tylko oszołomom można przypisać fascynację i zainteresowanie łajnem . To że wielu ''TU'' (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=paANMnID9aI) lubi a wręcz uwielbia wcielać się w żuka gnojarza to nawet nie kwestia gustu . Jeśli takie komisje ‘’kontroli wewnętrznej ‘’ będą miały siłę sprawczą ? . Przyznam się . Zainteresuję się treścią uzasadnień wyroków prawomocnych , sądów powszechnych , skazujących malwersantów i tych dopuszczających się sławetnej tu już w nazewnictwie ‘’patologią’ . Jeszcze raz to napiszę ; Na naszym hobbistów zjeździe wystąpił prosty rolnik z bardzo mądrą i pouczającą nas połajanką . ‘’Swoje brudy pierzcie za kulisami , zajmijcie się reformą ‘’.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:15
Jeśli tą komisję powołał aktualny i ciągle nie pogoniony gdzie pieprz rośnie zarząd okręgowy (nie lepszy od poprzedniego!) kierowany przez wielkiego przyjaciela Piotra Jenocha czyli Romualda Amborskiego to nie po to aby wykazać swoją nieudolność. Komisja stwierdzi, jak doskonały jest aktualny zarząd i jak "pieniacze" rozrabiają nie pozwalając okradać podatników, członków kół itp. Bez wątpienia wykażą, że budowa stodoły za 2 miliony złotych w KŁ "Szarak" to wspaniała i genialna myśl prezesa Józefa Nowickiego. Przyjmuję zakłady - kto pierwszy?

Autor: Bars11  godzina: 11:54
Kolego Stanisławie wytłumacz dlaczego wszyscy koledzy i przyjaciele Bloch , Jenocha i innych twoich wrogów są żli , nieudolni i skorumpowani . A sympatycy są gwiazdorami np. Malec Izdebski ( filateliści też )

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 12:10
Ani Bloch ani Jenoch ani nikt inny NIE JEST MOIM WROGIEM! Zapamiętaj to po wsze czasy. Wszystkich traktuję jedną miarą: Izdebskiego i Malca także. Nie projektuj na mnie swoich wizji.

Autor: beretta82  godzina: 13:54
Bars uważaj zara żółta kartkę dostaniesz! Zapomniałeś tu jest jak w "Misiu" Lubudubu...niech nam żyje Prezes Malec i Gdula!

Autor: Bars11  godzina: 14:51
To napisz co dobrego zrobił Jenoch czy Amborski Izdebski Malec

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:38
Ich zapytaj.

Autor: labul  godzina: 18:50
Gniot prawny ,którym jest obecny Statut PZŁ ( poczekajmy na KZD) nie przewidział jak było do tej pory w ramach kontroli wewnętrznej okręgowej komisji rewizyjnej. Gniot w § 98 1.Do kompetencji zarządu okręgowego należy : …... , 7) powoływanie zespołu ds. kontroli kół łowieckich. I na tym koniec.

Autor: czif  godzina: 22:33
Nie widzę żadnych uprawnień takich zespołow. Nie poddanie się kontroli nie rodzi żadnych skutków negatywnych dla ZK