Środa
15.05.2019
nr 135 (5036 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ŁK nie wyobraża sobie łowiectwa bez możliwości regularnego czytania "Łowca Polskiego"  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 15:38
Łowczy Krajowy: zmieniamy się dla Was. "Łowiec Polski" w nowej, niższej cenie (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/index.php/aktualnosci/651-lowczy-krajowy-zmieniamy-sie-dla-was-lowiec-polski-w-nowej-nizszej-cenie) "Na koniec ostatnia zmiana. Wprowadzone przez Zarząd Główny oszczędności (oraz ich skala) zaowocowały tym, że możemy dziś Wam – Koleżanki i Koledzy – przekazać bardzo istotną informację. Obniżamy cenę "Łowca Polskiego". Od następnego numeru miesięcznik będzie kosztował 18,90 zł (cena detaliczna, poza prenumeratą)". Ja pier-dziu... Przecież to prawie za darmo :-) Toż to obniżka aż o prawie 25 %!!!

Autor: odnowiciel  godzina: 15:52
Za darmo ! Wszak jest to PZŁ - wskie.

Autor: FMJ  godzina: 15:54
@Artur Jesionowicz Zacznij tam pisać, to może będziesz dostawał egzemplarz autorski za darmo :) KTO JEST ZA TYM, ABY ARTUR JESIONOWICZ PISAŁ W ŁOWCU POLSKIM?

Autor: pięta  godzina: 16:04
Ostatni rok to prenumeruję ..a prenumerowałem od roku 1957....coraz większe dno..nie umywa się do Braci łowieckiej.

Autor: lucznik7x64  godzina: 16:32
Tytuł miesięcznika jest tylko ładny pozatym kicz i chała przypomina Trybune Ludu za komuny.

Autor: Flyjanek  godzina: 16:38
Ja pier-dziu... Pięta ..Tobie Złom się należy . Co by nie mówić, twardziel jesteś.

Autor: pięta  godzina: 16:46
Od roku 1957 do 1976 prenumerował niejako służbowo mi to ojciec a po wstąpieniu w 1976 roku do PZ|Ł już ja to takie małe sprostowanie ale wszystkie numery oprawione mam ja ...rok 2019 jest ostatnim rokiem kontaktu z tym czasopismem starczy!

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 17:14
FMJ, szczerze? Mam nadzieję, że Łowiec Polski, pod kierunkiem nowego szefa zarządu spółki, zmieni swoje oblicze na lepsze. Liczę na tego szefa, na jego działania, na jego świeże spojrzenie. Mam też nadzieję, że pan Albercik nie będzie za wiele ingerował w treści publikowane w ŁP, czym nie zdoła zepsuć niczego z pozytywów odrodzonego ŁP.

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 18:39
Bardzo mądrze i dobrze, ale jeszcze Panie Łowczy prosimy o stworzenie skrzynki z możliwością zapytania do ZG w sprawie problemu czy np interpretacji przepisów, ale stanowczy czas na weryfikację uchwał WZ kół w sprawie wykonywania polowań, bo to co jest, wstrzymywanie odstrzałów np dzików po okresie maja, zakazu pozyskiwania dzików w lesie na pasach itp, zmiany w datach odstrzału np byki będą wydawane jak spadnie pierwszy snieg, zakaz polowań w czasie rykowisk na kaczki w trzcinowiskach.

Autor: Flyjanek  godzina: 18:47
„Mam nadzieję, że Łowiec Polski, pod kierunkiem nowego szefa zarządu spółki, zmieni swoje oblicze na lepsze.”Sarkazm,czy naiwność Panie A.J. ?

Autor: Opechancanough  godzina: 19:00
Mowilem, ze sie da.A kiedys mnie tu prawie ubito, ze nie mozna.Tak trzymac👍😀

Autor: labul  godzina: 23:00
Na kursie zacząłem od Łowca Polskiego i Braci Łowieckiej (prenumerata dwóch czasopism odmiennych). Pamiętam jak jako dzieciak, jak biegałem po Kioskach Ruchu , aby kupić Łowca Polskiego ( pamiętacie teczki prenumeraty w kioskach). Obecnie od kilku lat rzadko kupuję i czytam Łowca Polskiego. Nie odpowiada mi treść , nie zwracam uwagi na jakim papierze go wydają. Ważna jest treść ,a nie wygląd. Obniżka ceny może być spowodowana zwrotami.