Wtorek
21.05.2019
nr 141 (5042 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Co po audycie w PZŁ

Autor: beretta82  godzina: 07:16
a czy to nie jest tak,ze wladza Malcowo-Albertowa wycofala sprawy i nie robi juz audytu w sprawie zakupu siedziby? swoim przyjacielom czlonkowie zarzadu krzywdy nie zrobia

Autor: zygi  godzina: 10:20
Piana dobra na ostudzenie głów.W cały PZŁ tylko patologia. W ZG, w ZO w Kołach,wszędzie. Wszędzie pijacy, komuniści, ubecy a cały ten układ to układ mafijno-esbecki. Ale jest i iskierka nadziei. Jest kilka osób jaśnie oświeconych, które wiedzą wszystko o wszystkich przekrętach, nieprawidłowościach, draństwach itd. Działają,piszą, donoszą. Skutek jak przysłowiowy krzyk na puszczy. Nie wiem czy są to ludzie tak nieudolni,że mając taką wiedzę nie potrafią jej wykorzystać. To nie wiedza, to ich przypuszczenia a jak już coś drobnego się potwierdzi to wielki sukces. Jak się strzela to czasem się trafi w cel. Tą grupę ludzi bym nazwał nieudacznikami. Wiem,że w PZŁ nie jest najlepiej tam na górze i jestem za ukaraniem przekrętasów ale nie mam dowodów na to tak jak Wy. To tylko Wasze przypuszczenia. Przestańcie już obiecywać a przejdźcie wreszcie do konkretów. Ile lat Waszych pogróżek i marzeń będziemy słuchać, to już nudne. Nie wiele sami zdziałacie bez naszej, wszystkich myśliwych współpracy.a nas podzieliliście jak rządzący społeczeństwo. To zły wzorzec.

Autor: Renegat  godzina: 13:04
Zmiana prawa łowieckiego pogodzi wszystkich choć do wyborów nie ma szans na zmiany .

Autor: Lesław  godzina: 14:36
beretta82 a może dobrze że wycofała, krzywdy nie będziesz miała ... Tak za chwilę może się okazać że "...afera vel audytowa was zszokuje i dowiecie się prawdy..." Tylko co wtedy zrobią reformatorzy jak się okaże że, umoczeni są po pachy, a niektórzy to oddychają w bagnie przez słomki.

Autor: Renegat  godzina: 18:45
Prawda nas wyzwoli i bardzo zaboli zresztą to się dzieje nie tylko w PZŁ tylko w całym kraju .

Autor: marcineknun  godzina: 19:59
Już nas prawda pedofilska czarnych zabolała ,więc może tych wyzwoleń na dziś wystarczy ?