Środa
22.05.2019
nr 142 (5043 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Łowiec Polski długi i błędy  (NOWY TEMAT)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 09:48
Oprócz gigantycznych długów "nasza" gazeta do złudzenia swoimi tekstami przypominająca byłą "Trybunę Ludu" przestaje panować nie tylko nad finansami ale i nad tekstami zamieszczanymi na swoich stronach. Na stronie 92 pomieszczono tekst pt. "Wykluczenie myśliwego" i jest to porada prawna autorstwa "Grzegorza Sobolaka". Od połowy trzeciej kolumny czytamy ponownie tekst jaki mogliśmy przeczytać wcześniej. Jak na pismo o tak wysokich aspiracjach jest to moim zdaniem poważne uchybienie.

Autor: J.Chudy123  godzina: 10:08
Przestałem czytać tego szmatławca jak zmarł Maciej Łogin.

Autor: odnowiciel  godzina: 10:13
Ten Pan redaktor to chyba zaplecze Pana byłego Krajowego. Tak sobie myślę, że władza oddana przez byłego poszła po wzorze Magdalenki. Oczyszczenie związku nie powinno przypominać odkurzania. Łowiec jest nadal siedzibą aparatu. Transparentność związku jest rotacją stanowisk, nieudolnością samodzielnego działania Przewodniczącego i Prezesa związku. Partia pomoże to wyjdzie, partia podłoży nogę to będzie ups. Panie Stanisławie, bez Pana być może byłoby niezauważone a znaczące w prasie dążącej do Panteonu prasowego ze słów Przewodniczącego Aparatu zarządzania. Mam jeszcze jedno otwarte spojrzenie , zaplecze Przewodniczącego ZG to Partia rządząca, zaplecze Pana Prezesa to aparat ucisku z jego poprzednikiem. Jak pięknie działają ponad podziałami , może pod przyszłe podziały 2020 roku. Takie skrajności z jednego garnka jeść długo nie będą.

Autor: Lesław  godzina: 10:21
Długi .... temat rzeka a jakże ciekawy ...

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 10:50
Stanisławie Pawluk, sądzę, że ważniejsza od powtórzenia fragmentu tekstu (nie pierwszy to raz) jest strona merytoryczna odpowiedzi Grzegorza Sobolaka. Swoje zastrzeżenia do niej przedstawiłem (forum.lowiecki.pl/read.php?f=21&i=134319&t=134319) już na początku maja. Przykro mi było, że nie włączyłeś się do dyskusji. Może teraz? Zapraszam.

Autor: J.Chudy123  godzina: 11:55
ZK wykluczy nieroba, pyskacza, cwaniaka etc. 5/5/ czy 4/4 głosami 1) za nieprzestrzeganie uchwał organów koła; lub 2) nieusprawiedliwione uchylanie się od wykonywania obowiązków nałożonych przez uprawnione organy koła; lub 3) rażące naruszanie zasad etyki łowieckiej lub dobrych obyczajów. lub za wszystkie razem jednocześnie. Ten nierób, pyskacz, cwaniak odwoła się do WZ w ciągu 14 dni i poluje sobie nierób, pyskacz i cwaniak do walnego czyli cały sezon. Na walnym zebraniu Kooledzy zagłosują żeby ten nierób, pyskacz i cwaniak pozostał w kole. WZ wcześniej da absolutorium ZK. O co tu q... chodzi ??????????

Autor: Opechancanough  godzina: 12:01
PZL powinien wydawac Lowiec Polski tylko elektronicznie.To by sprawe zalatwilo( zawsze mozna naniesc korekte). Brac Lowiecka wowczas zostanie bez konkurencji( a konkurencja to rzecz dobra, szczegolnie w PZL). Swoja droga, jezeli PZL ma byc czescia administracji panstwowej to wystarcza gazetki rozsylane droga sluzbowa z zaleceniami organizacyjnymi.

Autor: J.Chudy123  godzina: 12:08
Pamiętam jak BŁ powstawała. Każdy kto na tym portalu wspomniał, że fajnie w Braci piszą, poddają krytyce i uwagom poczynania PZŁ, nazywany był "braciowcem", "zdrajcą", a nawet pisali, że własciciel BŁ to prywaciarz dążący do prywatyzacji łowiectwa w Polsce. :-))))

Autor: Opechancanough  godzina: 12:12
W Braci Lowieckiej pisywali tez "tajnos agentos transparentos" dawnego bierutowskiego ZG PZL , moze dalej pisuja?

Autor: marcineknun  godzina: 18:44
Łowiec Polski w porównaniu do felietonów ,wielce znanych redaktorów jest jak Newsweek do łowieckiego , W łowcu zero błędów ,czysty polski język z czym do ludu. Żenada. DB

Autor: czif  godzina: 22:08
A niby Łogin podnosił jej prestiż? To zwykły bajkopisarz był

Autor: czif  godzina: 22:20
Chudini "Ten nierób, pyskacz, cwaniak odwoła się do WZ w ciągu 14 dni i poluje sobie nierób, pyskacz i cwaniak do walnego czyli cały sezon. Na walnym zebraniu Kooledzy zagłosują żeby ten nierób, pyskacz i cwaniak pozostał w kole" Niekoniecznie. Zarząd może zwołać NWZ i skraca czas oczekiwania na werdykt koolegów Co do reszty pełna zgoda

Autor: J.Chudy123  godzina: 23:27
Przez te Jego bajki do Pezeteła mnie porwało i całkiem sobie chwalę tą pasję. Nauczyłem się pichcić, nalewkować, w chacie mam kawał kąta jak na myśliwca przystało, sporo fajnych ludzi poznałem , kraju i świata, posoczka sobie ułożyłem i go mam. A ten p..... Maniuś ciągle mi spać nie daje - kręt jeden. :-)))

Autor: czif  godzina: 23:37
Może kiedys poznasz historię prawdziwą gościa, którego tak hołubisz

Autor: J.Chudy123  godzina: 23:41
Niech pozostanie mi znany tylko z jego książek i opowiadań. Felietonami też trafnie operował w Łowcu. Osobiście też go miałem okazję poznać, gdy poprosiłem o dedykację w Jego książce z opowiadaniami "Dziennik myśliwego".