Czwartek
23.05.2019
nr 143 (5044 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ZO SZCZECIN

Autor: lucznik7x64  godzina: 07:07
Kosiłko jest z nadania Dobrzynieckiego i wykonywał polecenia swojego guru, tylko nie pomyślał że co dobre dla nich się skończy na zawsze. Jako rzecznik ma tyle brudu za pazurami ( umarzanie spraw klakierów, nie odpowiadanie na łamanie prawa łowieckiego i statutu przez mafijne zarządy wobec prawym myśliwym) Kosiłko był sterowany przez Dobrzynieckiego i wykonywał jego wszystkie polecenia jak piesek milicyjny. I teraz niech ma cholernego kaca moralnego.Ten (człowiek) dokładnie wiedziało o przekrętach w Z.O i wszystkie niewygodne sprawy zamiatał pod dywan.

Autor: J.Chudy123  godzina: 07:18
Czysty Maniuś. Mieli tego samego "nauczyciela" TW.

Autor: Broxen  godzina: 08:02
Jak postępowania prowadził tendencyjnie i intencjonalnie umarzał to mogą mu 231KK odczytać. Są i tacy którzy zawiadomienia wali wprost do kosza na zasadzie „a co nam zrobi”. W okręgach to prawie sto procent urodzeni przed 1972 oraz wymienieni w art. 5 ustawy o IPN. Było by dobrze by inicjatywę dla tego zakresu nieprawidłowości okazywali panowie z zespołu GRD. Pan Darek Bereza jak Główny Rzecznik Dyscyplinarny, za-ca Wojtek Tomczyk na co dzień nie są zdeklarowanymi kucharzami i wiedzą co wolno, czego nie wolno i na czym polega oskarżanie .

Autor: waldek3006  godzina: 10:04
Broxen Skoro wywołałeś Z-cę GRD Tomczyka, to informuję Cię, że ten to też ma za pazurami :

Autor: waldek3006  godzina: 10:11
Broxen Aby nie było wątpliwości, Tomczyk nie przedstawił żadnej podstawy prawnej (bo jej nie ma), w tym uchwały WZ KŁ "Bór", a ona wygląda tak :

Autor: waldek3006  godzina: 10:16
Coś nie pykło.

Autor: Broxen  godzina: 11:00
Gdyby okazało się, że w ważnych organach Zrzeszenia zasiadają czynni funkcjonariusze Ministerstwa Sprawiedliwości to jest niedobrze. Taka sytuacja pokazywałaby, że ten wskazany w ustawie nadzór Ministerstwa Środowiska to czysta fikcja, gdyż za nieprzestrzeganie ustawy , rozporządzeń i statutu odpowiada w rzeczywistości Pan Ziobro. Co innego członek w Zrzeszeniu a co innego funkcja w organie. Poślij pismo do Pana Ziobry.

Autor: waldek3006  godzina: 11:13
Broxen Zdeklarowany kucharz, być może.