Środa
12.06.2019
nr 163 (5064 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ZO SZCZECIN AUDYT!!!

Autor: mysliwy2  godzina: 08:16
Witam Jak czytam niektóre posty związane z ZO w Szczecinie to aż śmiać się chce jak niektórzy bronią byłych rządzących.Jedna zasada jest Panowie jak są niewinni to się sami wybronią.A jak Sąd udowodni im winę to wsadzić na długie lata i niech zabierają im majątek itd. Pamiętajcie w Polsce jest tak że dopóki nie zostaną skazani prawomocnymi wyrokami to są uważani za niewinnych. Zamknąć Wszystkich którzy się do tego przyczynili!!!! A słuchy chodzą ze niedługo sprawą ma zajać lub się już zajmuje CBŚ.

Autor: lucznik7x64  godzina: 11:47
Są to wpisy zdesperowanych byłych członków okręgowej rady łowieckiej i Okręgowej Komisji Rewizyjnej, jak się im pali grunt pod nogami to wypisują głupoty. Jak się spotykali i chlali wódę było ok a teraz jacy to oni biedni oni nic nie wiedzieli bo byli zamraczani wódą za składkowe pieniądze i chwalili jaka ona słodka. Ludzie bez honoru (pluj świni to i tak powie że deszcz pada).

Autor: MAK  godzina: 20:55
To żaden prokuratorek jeszcze nie wszczął postępowania i łapki na dokumentach nie położył ? Czyżby jacyś z sądów, prokuratury byli w tym umoczeni ?