Środa
12.06.2019
nr 163 (5064 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: NOWA WŁADZA MA WAS W.....

Autor: Jot-51  godzina: 08:26
Są bogowie i ich wyznawcy i czciciele. Jest IPN i jego zasoby, była ubecja, pozostał jej urobek. Jakim to należy być geniuszem by z g…na zrobić ołtarz, by w tym g..nie wokoło jałopy się babrały ?

Autor: wuj Onufry  godzina: 08:41
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 15:33
Ad Jot-51 weż sobie wykaz co na zjezdzie w Sękocinie zostały nadane tytuły honorowego członka PZŁ jest tam 15 osób, następnie w wyszukiwarce IPN w zbiorze archiwalnym wpisać proszę słowo pseudonim "Puma" wyskoczy 4 strony, proste i jasne, coś więcej, następnie mamy skład komisji (jednej) no jak chcesz podam jej nazwę i Przez zbiór znachodzimy zainteresowaną osobę, coś wystarczy.

Autor: Jot-51  godzina: 18:13
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 18:23
Nie Panie Jot-51, jako Polacy ponieśliśmy za dużo cierpień, ludzkich tragedii, Pan nic nie rozumie ludzie tamtego systemu, działali przeciwko drugiemu, nie ma problemem ze snem, a wie Pan kto donosił na księży, kto donosił na Żołnierzy wyklętych, opozycję, solidarność, Panie Pan nic nie wie, Pan nie rozumie że dzisiaj musimy wprowadzić duże zmiany do tego związku, bo inaczej zaczniemy się cofać.

Autor: Jot-51  godzina: 19:15
Pirrastrostr@Lontrels Mój drogi Panie żeby o czymś dyskutować należy cokolwiek ogarniać temat. Żeby rozpracować przykładowo środowisko żołnierzy wyklętych, należało pozyskać agenta z tego środowiska, który najlepiej jest zorientowany co się wewnątrz się dzieje. Logicznym faktem jest, że niepotrzebną rzeczą było kaperować wszystkich na współpracę, gdyż niebyło by kogo rozpracowywać. Pan nie masz pojęcia o ogromie, którzy współpracowali z władzą. To co pozostało to resztki i popłuczyny. Gro dokumentacji ubecja spaliła. Ktoś obcy z innego kraju gdyby operował wiedzą o całości tematu, nic innego nie powiedziałby, tylko, że Polska to kraj kapusiów i donosicieli. Pan nie masz zielonego pojęcia ile jest w tej chwili osób, które donoszą na Pana i na mnie. Ale niech Pan nie próbuje tego dochodzić, bo na pewno nie będziesz mógł Pan spać.

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 19:47
Panie Jot-51 Pan nic nie rozumie, to właśnie przez współpracowników TW ten system trwał, ale już dobrze kończmy, najlepszym rozwiązaniem będzie jak ci Panowie sami sie do tego przyznaja że współpracowali że są w zasobach IPN, co nie przystoji, dzisiaj to nie ładnie wstyd, to jest problem. Co do donoszenia na mnie niech donoszą ody mieli co.