Środa
14.08.2019
nr 226 (5127 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ZG PZŁ łamie statut!???

Autor: Reset  godzina: 07:03
Autor: faworek Data: 13-08-19 18:38 "Hipokryzją są wpisy byłego łowczego krajowego pod ciekawymi pseudonimami. Pozdrawiam! :-)" Szczytem hipokryzji panie faworek jest z pewnością cudowne przebudzenie niektórych starych (8, 10 letnich nicków) z tego forum, które wyrastają jak grzyby po deszczu i zawzięcie dyskutują tylko na jeden temat: polityka i niedobra władza w PZŁ. Żaden z tematów myśliwskich jak: polowanie, sprzęt, kynologia, kuchnia ich zupełnie nie interesuje.

Autor: xMateusz  godzina: 07:57
Bez normalnie funkcjonującej organizacji łowieckiej całą kynologię, polowania, kuchnię czy sprzęt można sobie w buty włożyć! Ps. Działania nowej władzy: - monopol na szkolenia za dużą kasę dla M. Flisa - przepisy o konieczności posiadania "rasowca" do polowań korzystne dla lobby biznespsowego - brak demokratycznych wyborów władz organizacji czyli koniec demokracji - itp. I o czym tu dyskutować jak nie o bagnie w PZŁ?

Autor: 28rafal  godzina: 08:13
Reset ,,,,o,to,to niech dyskutują o znaczkach,mrówkach i zaimkach!! Ale przede wszystkim, niech się wezmą do roboty!

Autor: cienlowiectwa  godzina: 11:03
Rasowe psy to wyłączność !!! Oj aby za to Malec nie poleciał ! Walka rasowej ludności zaczyna upadać ! Krzyżówki : Niemiec - Polka, Włoch - Chinka, Murzyn - Polka / w takim zmulaceniu idziemy jako ludzie a PZŁ chce czystości rasy !!!! Może niedługo PZŁ będzie ukarany za rasizm !!! A Malec przywództwo.

Autor: Lesław  godzina: 12:15
"Rasowe psy to wyłączność !!!" A dopłaty za rasowe krówki i świnki to nie wyłączność ? A tak poza tym wszyscy zdrowi ?

Autor: PeBe  godzina: 12:22
Jak to?! Brak demokratycznych wyborów?! Przecież to znowelizowana ustawa tak upragniona przez xReformatorów. Od ponad roku wprowadza nam demokratyzację PZŁ-a. Toż to przecież "wielka piącha" w sejmie pokazywała jak głosować bo tego chciał lud uciśniony prze organa!!! I miała nastąpić kraina mlekiem i miodem płynąca. PS. A podobno wcześniej nie było demokratycznie :)

Autor: Lesław  godzina: 14:17
PeBe bo jak się zjeb..ło sprawę to teraz trzeba krzyczeć. Tyle że w internecie nic nie ginie. Zawsze można odszukać zapis, że poświecą niezależność za usunięcie Blocha ze stołka. Że cel uświęca środki. Ale że nie załapali się na zwolnione miejsce przy korytku ... A teraz króluje inne powiedzenie - nie liczy się związek, liczy się zemsta. To nie dziwią mnie teraz obecne wpisy.

Autor: jaszczur  godzina: 14:45
PeBe, a skąd ta myśl, że znowelizowana ustawa była tak upragniona przez reformatorów? Ktokolwiek, gdziekolwiek (np. tu w portalu) postulował takie zmiany w ustawie, jakie zafundowano nam w 2018 r.? Reformatorzy chcą ustawy na miarę współczesnych czasów, a nie ustawy Bieruta. To, że z ustawy Bieruta wyłączono SB-eków jako władze PZŁ i kół nie znaczy, że ustawa przestała być reliktem postkomuny. SB-ecy nie muszą być we władzach, żeby dalej rządzić.