Wtorek
13.08.2019
nr 225 (5126 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ZG PZŁ generuje procesy a tym czasem....  (NOWY TEMAT)

Autor: Cosimo  godzina: 14:14
... a tym czasem szykuje się utrata monopolu i sprowadzenie PZŁ do organizacji znaczącej mniej niż zero! (dziennik.lowiecki.plhttps://m.youtube.com/watch?v=xPYyLs2qEig)

Autor: Opechancanough  godzina: 14:16
Panie Slawomirze Nie Amerykanskim!☝😉😁, ale sie Pan poprawil i dobrze mowi👍😀. Rolnicy powinni glosowac za PiS gdy zreformuje On polskie lowiectwo.Kandydat na Prezesa jest powszechnie akceptowalny przez Rolnikow. Dobrze ! 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Autor: cienlowiectwa  godzina: 14:25
Malec olewał Izdebskiego jak mógł. Ostatnio zaczął prywatną wojnę z Albertem przeciw Pawlukowi. Więc, po łapach dostanie. Izdebski jak pisano na łowieckim dał czas w walce z ASF a Malec czas przebimbał. Minister rolnictwa kilka dni temu powiedział o słabych możliwościach PZŁ w samodzielnym załatwieniu sprawy ASF ! Pisałem, że słyszałem w radiu wypowiedzi ministra. Rolnikom się należy robić wszystko na własnej ziemi. Karmimy zwierzęta, więc możemy polować w swoim rolniczym związku. Panie Malec i co na to myślicielu ?? Drzwi masz zamknięte u Pawluka i Izdebskiego. U rolników również, oszukałeś kolego. Odwołanie Ciebie jest czysto formalne !! Tak zaczynał Jenoch ! i każdy wie jak skończył. Tobie Malec i Albert daję czas do lutego. Po wyborach przyjdzie wywożenie na taczkach. Czekamy na pikiety ........ Suweren was rozliczy nieudacznicy/

Autor: Opechancanough  godzina: 14:48
Izdebscy+ AgroUnia Kolodziejczaka zablokujcie Warszawe!

Autor: cienlowiectwa  godzina: 14:52
Po żniwach weźmiemy się za Malczyka !! Albercik też dostanie po lisie.....

Autor: Opechancanough  godzina: 14:53
Czas - wzorem jak Gornicy - stosowac Syreny Rolnicy! (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/AvhOobZnb1U).

Autor: FMJ  godzina: 14:57
Widać podpisane porozumienie przyniosło oczekiwane efekty. Było mu jeszcze etat w ZG zorganizować.

Autor: cienlowiectwa  godzina: 15:03
Ja myślę, że Góral oszukał Rolnika. Teraz Rolnik wy....ha Górala.

Autor: WIARUS  godzina: 15:26
Jean de La Fontaine, gdyby żył, mógłby pobierać lekcje od niektórych ;-)))

Autor: Opechancanough  godzina: 15:30
Panie WIARUS masz racje, teraz tak bedzie w calej Polsce dzieki PZL! (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/wAsbESVysnk) Rolnicy sie organizuja i to dobrze dla lowiectwa i polskiej gospodarki. Jak nacisna PiS przed wyborami ustawa przejdzie ekspresowo!

Autor: Opechancanough  godzina: 15:37
Tu przyklad z historii, nieco inny! (dziennik.lowiecki.plhttps://strajk.eu/honorowa-dymisja-szefa-pzl-kowalczyk-potrzebowal-kozla-ofiarnego/) To byl polsrodek, teraz lowiectwo musi wrocic do Rolnikow! Czas zmienic model, bo persony nic nie daly!

Autor: pięta  godzina: 15:42
A kimże jest ten pan Sławomir Izdebski aby komuś dawać czas??? Niech najpierw sobie uporządkuje swoje prywatne sprawy a potem zajmuje się PZŁ. Ludzi do ZG PZŁ i Naczelnej Rady Łowieckiej powoływał minister rządu PIS a nie jakowyś pan Izdebski by komuś dawać czas - czy to jest zrozumiale ? Ocknijcie się wreszcie z tych swoich mrzonek. Jak Ukrainę przyjmą do Unii to i tak całe rolnictwo w Europie /także i Polsce / pójdzie sobie na zielona trawkę . Zasypią NAS wszystkim.

Autor: Opechancanough  godzina: 15:44
Blisko 4 mln swin wybitych, a ASF ma sie dobrze i PZL planuje gospodarke dzikow! To nie mrzonki, to fakty!

Autor: cienlowiectwa  godzina: 15:47
Rolnicy dają czas i rozliczą czerwona gwardię. Prezes Kaczyński jest przyjacielem wsi ! Rolnikom da coś po Bierucie. Chwała Izdebskiemu !!!! Marian na ŁK !!!!!!

Autor: WIARUS  godzina: 15:47
Rozpłacz się Pan nad świńskim losem! Im szybciej tym lepiej bo …. wszędzie może się pojawić. ASF oczywiście! Proszę czytać uważnie, ze zrozumieniem analizując każde zdanie.

Autor: cienlowiectwa  godzina: 15:55
Zmiany we władzach nadchodzą !!!

Autor: kriss/sieradz  godzina: 16:20
Jakby rolnicy nauczyli się higieny i porządku to nie byłoby problemu asf-u.

Autor: pięta  godzina: 16:23
...i nie musieli by sobie szukać takich ...przywódców do pikiet. kolego Kriss/sieradz - pozdrawiam DB

Autor: PeBe  godzina: 16:27
Zwykłe populistyczne gadanie, które nic nie wnosi prócz skoku na kasę, zmiany szyldu (bo nawet nazwy stanowisk pozostają) i wymiany kadr na siebie. Cały czas jest tylko "MY" !!! Czyli czuję się już gość tym co to wszystko będzie tworzył i trzymał łapę nad wszystkim. Znalazł sobie dojną krowę. UtworzyMY oddziały BędzieMY robić przetargi BędzieMY drzeć kasę BędzieMY kazać ..................... co nam się zechce BędzieMY zabierać za ...................... byle co Zwykły populizm i zamordyzm tylko w innych rękach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: Stetu  godzina: 17:42
Pięta Pierwszy raz się z To ą zgadzam. DB

Autor: Silwerus  godzina: 18:21
Facet chromoli jak poparzony.. Gość nie ma pojęcia o czym mówi... Niech se ogłaszają te przetargi na dzierzawę obwodów . Płacą za budowę autostrad, mostów remonty itp To będą płacić za odstrzał dzika, sarny czy jelenia...Będą płacić za szkody łowieckie, zagospodarowanie łowisk itp.. Teraz 120 tys chłopa zapieprza za darmo. Rząd nie dokłada złotówki. Bez darmowej roboty myśliwych i ich prywatnych pieniędzy łowiectwo ekonomicznie nie istnieje.. A Asf ich szarpnie nieźle po kieszeni Dużo kasy musi premier poszukać.. A do pilnowania pól rolnikom pewnie znowu zagonią sołtysów😀 Powodzenia...

Autor: cienlowiectwa  godzina: 19:15
Rolnicy sobie poradzą. Mają wydzielane odstrzały i problemy w przyjęciach do kół. Muszą błagać patafianów z miasta o członkostwo w kole. To kara za hermetyczne koła

Autor: Jacek LZ  godzina: 19:52
Rolnicy to siła i temperament nieposkromiony. Należałoby wrócić do rozmów jak to zapoczątkował pan Malec. Ignorowanie tej części społeczeństwa , która daje nam możliwości korzystania z gruntów uważam za delikatnie mówiąc - igraniem z losem związku.

Autor: Cyzio  godzina: 20:17
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: cienlowiectwa  godzina: 20:23
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: pięta  godzina: 20:59
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: cienlowiectwa  godzina: 21:04
ciekawość ?

Autor: Stetu  godzina: 21:18
Musisz mieć teczkę przed oczami, zeby pogadać z człowiekiem?

Autor: pięta  godzina: 21:42
Uwaga jak najbardziej słuszna kolego Stetu bowiem niektórzy tu zalogowani są natrętni jak owi Paparatzi....