Poniedziałek
19.08.2019
nr 231 (5132 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Zbieramy podpisy pod projektem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej

Autor: Wojciechus  godzina: 12:22
Jak to napisał jeden z myśliwych myślicieli: "Izdebski to tylko pożyteczny idiota, w którego orbicie znajduje się kilku buców w zielonych kapelusikach dostarczających gówienek do rzucania w pezetełowski wentylator". Tymczasem temat dotyczy DZIECI, które myśliwi w Polsce oddali walkowerem. TRAGEDIA.

Autor: Alej.....  godzina: 12:34
Dokładnie. Myśliwi to tragedia. Związkowcy normalnie. Jak im powie przewodniczący to tak ma być.

Autor: marcineknun  godzina: 14:28
Wojciechus , nie pisz tak o Izdebskim ,bo zaraz inny Stasiu sądami cię nastraszy :) a może nie ? bo związek nie wyszedł :)

Autor: Lesław  godzina: 14:44
"Związkowcy normalnie. Jak im powie przewodniczący to tak ma być." Alej... to tak coś hipokryzją trąci. Jak Bloch coś powiedział i miało tak być toś kręcił nosem, ale jak przewodniczący coś powie i tak ma być to już ci pasuje ? To nasuwa tylko jedno przypuszczenie - tam nie było dostępu do korytka. A tu może się trafić ...

Autor: Alej.....  godzina: 15:41
Lesiu, a Bloch to nie był przewodniczący? może nie do końca jasno przekazałem to co chciałem i źle mnie chyba zrozumiałeś -ale też nie pierwszy raz zresztą..

Autor: xMateusz  godzina: 16:20
Ja tej listy nie podpiszę a nawet mogę być przeciw! Moje dzieci są dorosłe a inne tak samo mnie obchodzą jak betonowców losy wyrzucanych bezpodstawnie Kolegów, krętactwa i matactwa władzy, łamanie statutu przez Malca i Kołodziejskiego itp. Biorę kartkę i idę do lasu a resztę mam w …… Mnie to nie tyka.

Autor: ogór  godzina: 17:47
Dokładnie tak Kolego xMateusz -są większe problemy jak udział dzieci i wnuków w polowaniu To odwracanie uwagi od problemów

Autor: marcineknun  godzina: 20:02
Znieczulica , w klubie reformatorów ? wyszło szydło z worka :)

Autor: Jacek LZ  godzina: 20:22
Mój syn po raz pierwszy zapytał, tato dlaczego nie może wasze koło polować, przecież opłaciłeś składki? Odpowiedziałem, że koledzy z koła ze złymi ludźmi oszukali nas i zabrali koło z dyrekcją łowiectwa. Syn na to , kim trzeba zostać aby ich ukarać ? Odpowiedziałem , że Ministrem Środowiska. On na to: zostanę nim jak dorosnę , aby wszyscy nie mogli polować jak TY. Na koniec mnie przytulił i powiedział, nigdy nie chcę zostać myśliwym, ale zostanę ministrem aby wszystkich ukarać za Ciebie. To jest syn ! Ja też tej listy nie podpiszę bo nie mam dla kogo ! W moim kole jest trzydziestu kilku myśliwych, nikt nie chce podpisać. Władza zaniechała potrzebę jednoczenia łowiectwa, działali jak banda nadprzyrodzonych. Tak jak Kuba Bogu, ............ i wszystko w temacie.

Autor: Alej.....  godzina: 20:46
Wiecie co to protest obywatelski? Gdyby wszyscy myśliwi wzięli dzieci do lasu... Ale to trzeba myśliwych, z jajami, a nie petycyjnych związkowców...