Wtorek
10.09.2019
nr 253 (5154 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: PIERWSZY ROZSĄDNY RUCH WŁADZY PZŁ

Autor: Jacek LZ  godzina: 20:47
W dniu dzisiejszym, miejsce w związku (szeregu) i swoje kompetencje zobaczyła nowa zmiana. Nie można zauważyć ostrza dzielącego NRŁ i ZG. W takich przypadkach, należałoby oczekiwać reakcji MŚ. Nie dziwi nikogo, że ministerstwo było informowane a wręcz ukierunkowywało władzę NRŁ co do działań aby nie musiał interweniować minister. Jestem przekonany, że prezes Malec wykonywał ustalenia ( korzystne lub nie ) z ministrem aby związek przeszedł reformę bez zastrzeżeń. Niestety, konserwatywna część działaczy nie zgodziła się wolą swoich ojców propagatorów aby Malec burzył stary porządek. Po przywódcach grupek opozycyjnych widać, że ojcowie Bloch, Gdula, mają się wspaniale. Do kąt zaprowadzi nas chwilowa zmiana na prezesurze pana Piątkiewicza? Do destrukcji wewnętrznej na pewno. Nie przewiduję nowo powołanego prezesa NRŁ aby był ani dnia dłużej niż KZD. Nie ma co ukrywać, że żadne z ministerstw MŚ, MR nie jest zadowolone z odwołania Malca. Moim zdaniem Malec przegrał krótkoterminowo. Jego powrót oznacza dla nowego prezesa koniec ( zasłużonej jak u nikogo ) kariery w łowiectwie. Wielu działaczy łowieckich, osób zainteresowanych poczyniło starania aby panowie ministrowie dostali w prezencie przedstawienie sylwetki nowego prezesa NRŁ. Biografie na pewno pomogą otwierać drzwi na szerokość ( wiziera)

Autor: molowo1  godzina: 20:55
A czy to nie jest tal, że wszyscy mysliwi zobaczyli w koncu zamiary Malca i Kolodziejskiego (z partii PiS )do utworzenia Agencji łowieckiej, o czym mowil Izdebski w swoim oświadczeniu? Czy zrzeszenie potrzebuje takich ludzi?

Autor: Jacek LZ  godzina: 21:22
Może poprośmy ministerstwo o zajęcie stanowiska. Lub, niech nowa władza nam coś powie na tak zadane przez Ciebie pytanie.