Wtorek
10.09.2019
nr 253 (5154 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Wizjoner?

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:43
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: EdiKris  godzina: 09:03
jeśli uzyskał mandat będąc niestowarzyszonym, a potem wstąpił do koła to miał pełne prawo statut nie reguluje utraty mandatu przez myśliwego niestowarzyszonego w takiej sytuacji

Autor: lucznik7x64  godzina: 09:04
Szanuj każdego, jak chcesz by cię szanowali................

Autor: J.Chudy123  godzina: 09:13
Przewidzieć wszystkie sytuacje w statucie mogące zaistnieć w życiu łowieckim spowodowało by, że statut miałby więcej treści niż prawo budowlane z prawem podatkowym razem wzięte. Jeżeli coś nie zostało w nim zapisane dla prostej interpretacji i działania, następuje falandyzacja zapisów przez "myślicieli PZŁa", która jak wiemy w PZŁ prowadzi ostatecznie przed sądy. W tym wypadku Onufry wuju nie masz racji. Mandat nie mógł wygasnąć, chyba że na wypadek śmierci delegata. To tak jakby Jaruś albo Maciarewicz zaczął odwoływać poszczególnych posłów Sejmu RP. Zastanów się Quo Vadis?

Autor: Jan Meblarski  godzina: 10:00
Pawluk jest obserwatorem, właściwie ocenia przyszłość. Problemy i upadek monopolisty również przewidział. Brawo !

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 11:09
Zazdroszczę tych i podobnym temu wizjonerowi. Jednak państwo’’ pisie’’ ma się dobrze i nic nie zapowiada upadku jego monopolu na bycie właścicielem zwierzyny dziko żyjącej. Panie Janie Pan ma tę świadomość w czym sprawa? Czy może masz ugruntowaną wiedzę że’’ po 13 ‘’nowa władza podzieli się tym monopolem .